MRGARDEN GKM Grudziądz z planami przedsezonowymi. CASH BROKER Stal Gorzów podała ceny biletów

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Grudziądzki zespół ustalił plany na przedsezonowe treningi. Rywalami MRGARDEN GKMu będą czołowe drużyny PGE Ekstraligi z Leszna, Gorzowa i Zielonej Góry. Wicemistrzowie Polski sezonu 2018 ujawnili ceny biletów na kolejny rok zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Drużyna MRGARDEN GKMu Grudziądz zmierzy się w przedsezonowych sparingach z ekstraligową czołówką. Formę żółto-niebieskich sprawdzą ekipy mistrza Polski – FOGO Unii Leszno, wicemistrza – CASH BROKER Stali Gorzów oraz Falubazu Zielona Góra.

Wstępnie zaplanowano, że 23 i 24 marca odbędzie się dwumecz z gorzowianami, z kolei 30 i 31 marca rywalem będą leszczynianie. Potwierdzone są też dwa sparingi z zielonogórzanami, jednak trwa ustalanie dokładnych terminów. Gospodarze poszczególnych spotkań w danych terminach uzależnieni będą od panujących warunków torowych i pogodowych.

CASH BROKER Stal Gorzów opublikowała także ceny biletów na pojedyncze spotkania PGE Ekstraligi w 2019 roku. Wicemistrz Polski nadal prowadzi również sprzedaż karnetów całosezonowych.