MOJE BERMUDY STAL Gorzów z nowymi zawodnikami. Patrick Hansen dołącza do klubu!

Fot. Tomasz Jocz

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, 6 listopada brązowi medaliści PGE Ekstraligi 2021 odkryli karty przez przyszłorocznymi zmaganiami. Wśród nowych twarzy w MOJE BERMUDY STALI są Patrick Hansen i Oskar Hurysz.

Formacja młodzieżowa została wzmocniona dwoma zawodnikami – Oskarem Huryszem i Oskarem Paluchem. Pierwszy z nich to wychowanek gnieźnieńskiego zespołu. Drugi występował wcześniej w klasie 250cc i w sezonie 2022 będzie mógł dołączyć do 1. drużyny MOJE BERMUDY STALI (od czerwca, gdy skończy 16 lat). Paluch jest aktualnie najlepszym żużlowcem świata w kat. 250cc.

Tego młodego żużlowca nie musimy Wam przedstawiać 🤩Indywidualny Mistrz Świata w klasie 250cc Oskar Paluch w nowym…

Posted by Stal Gorzów on Saturday, November 6, 2021

Odkrywamy karty ⤵️⤵️"Jestem ogromnie szczęśliwy, że mogę reprezentować w nowym sezonie Stal Gorzów. Zrobię wszystko,…

Posted by Stal Gorzów on Saturday, November 6, 2021

Z kolei formacja seniorska brązowych medalistów PGE Ekstraligi została wzmocniona o Patricka Hansena. Duńczyk wcześniej występował w ARGED MALESA Ostrów Wlkp., z którą awansował ostatnio do najlepszej żużlowej ligi świata (średnia  2.058/bieg w EWINNER 1. LŻ 2021). Żużlowiec może jeszcze występować jako zawodnik U24.

💥 Informacja Dnia‼Krótko i na temat‼️Patrick Hansen #124 w #StalowaRodzina2022‼Jest 🔥➖#StalowaRodzina💛💙 #PGEE #MojeBermudy Stal Gorzów Gorzów EchoGorzowa.pl

Posted by Stal Gorzów on Saturday, November 6, 2021