Miss Startu PGE Ekstraligi i prezes MRGARDEN GKM Grudziądz gośćmi magazynu „Bez Hamulców” (24.09.2020, godz. 12:00)

W czwartkowym #MagazynBezHamulcow (godz. 12:00) będzie nie tylko merytorycznie, ale i pięknie. Show skradnie świeżo upieczona Miss startu PGE Ekstraligi – Magdalena Orkiszewka. Gośćmi będą także Ilona Termińska, Norbert Krakowiak i Marcin Murawski.

Emisja odcinka stronie sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport.

Dawno nie było takiej sytuacji, żeby w programie pierwsze skrzypce grały kobiety. A tymczasem w czwartek o miły obrazek dla oka połączony z wartością merytoryczną zadba wybrana głosami widzów i internautów nowa miss startu PGE Ekstraligi. Magdalena Orkiszewska uatrakcyjnia widowiska podczas meczów w Lublinie. Podprowadzającą Motoru odpowie, co wygrana w plebiscycie zmieniła w jej życiu, czy dostrzega już pierwsze symptomy popularności, jak w ogóle zaczęła się jej przygoda z czarnym sportem i który żużlowiec jest jej idolem.

Czwartkowy magazyn rozpocznie się od rozmowy z prezes Iloną Termińską. eWinner Apator Toruń jest już jedną nogą w PGE Ekstralidze. W najbliższej kolejce wystarczy postawić kropkę nad „i” i awans stanie się faktem. Prezes toruńskiego klubu powie, czy w Toruniu została już przygotowana feta z okazji powrotu i jak zmieni się ekipa prowadzona przez Tomasza Bajerskiego.

O nowym regulaminie dotyczącym U24 wypowie się też szef MRGARDEN GKM-u Grudziądz – Marcin Murawski. Grudziądzanie skończyli rozgrywki na przedostatnim miejscu. Wiele osób zastanawia się, czy w związku z tym posada menedżera Roberta Kempińskiego nie wisi na włosku. Czy znów nastąpi powtórka z rozrywki i usilne poszukiwanie młodzieżowca z zewnątrz? I czy w kontekście wspomnianego Kempińskiego w Grudziądzu rozglądają się po rynku wolnych agentów.

Na dokładkę zaraz po zdobyciu pożegnalnego z kategorią juniorów brązowego medalu MIMP pojawi się Norbert Krakowiak. Juniora odpowie, czy zielonogórzanie są w stanie dokonać cudu w Lesznie? Jak jego karierę może odmienić regulacja U24, czy telefon już się grzeje, czy zielonogórski klub już z nim pertraktuje o przyszłości? Krakowiak wyjaśni również, czemu lub komu tak naprawdę zawdzięcza żużlową metamorfozę i jaki wpływ na jego losy miał Aleksander Janas.

W czwartek emitowane będą także inne programy, zapowiadające zmagania półfinałowe w PGE Ekstralidze. O 20:00 na Eleven Sports 1 magazyn PGE Ekstraligi. Z kolei o 22:00 na nSport+ program Speedway+.