Miśkowiak, Jabłoński i Lewicki gośćmi magazynu WP SportoweFakty (02.06.2022, godz. 13:00)

Przed 7. rundą PGE Ekstraligi, WP SportoweFakty wyemituje kolejny odcinek magazynu PGE Ekstraligi. Gośćmi będą Jakub Miśkowiak, Mirosław Jabłoński i Rafał Lewicki. Początek o godz. 13:00.

Młodzieżowiec ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa dysponuje ogromnym potencjałem, czego dowodem były poprzednie rozgrywki PGE Ekstraligi i zmagania o tytuł mistrza Świata juniorów. Bieżąca kampania jednak nie przebiega po myśli klubu i kibiców, ale przede wszystkim samego zawodnika. Co kryje się za spadkiem formy Jakuba Miśkowiaka? Czego brakuje, aby wrócił do swojej optymalnej dyspozycji? Czy czuje presję ze strony Mateusza Świdnickiego w kontekście walki o miejsce w składzie na przyszły rok na pozycji U24? Czy na jego problemy wpływ mają przede wszystkim kwestie sprzętowe?

Odniesie się on też do warunków, w jakich przyszło ścigać się uczestnikom SGP2 w Pradze. Czy zawody na torze po obfitych opadach deszczu miały sens? Do tego tematu odniesie się też kolejny gość, którym będzie Mirosław Jabłoński. Prowadzący program Marcin Musiał poruszy też wątek sprzętu i jego ogromnego znaczenia na formę zawodników. O tym, jak perfekcyjnie przygotowany i dopasowany motocykl jest kluczowy do tego, by żużlowiec odniósł sukces najlepiej wie Rafał Lewicki. To on będzie kolejnym gościem czwartkowego magazynu. Ma on doskonałą wiedzę w tematach sprzętowych, dobre relacje z tunerem Ryszardem Kowalskim, więc opowie on o niuansach i współpracy z tym inżynierem. Czy zgodzi się on z tezą, że w tym sezonie RK Racing łapie zadyszkę?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 2 czerwca, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.