Mikkel Michelsen zwycięzcą memoriału w Częstochowie

10.10.2021 20:10

Na częstochowskim owalu odbył się 48. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Najlepszy podczas tych zawodów okazał się Mikkel Michelsen. Na podium stanęli także Jakub Miśkowiak i Mateusz Świdnicki.

Najskuteczniejszy był mistrz Europy, Mikkel Michelsen, który podczas tych zawodów wywalczył 14 punktów. Duńczyk wygrał również w memoriale Lee Richardsona, który został rozegrany w 4. biegu. Jedynie w biegu ósmym zdołał pokonać go Rohan Tungate, przez co zawodnik MOTORU Lublin minął linię mety jako drugi. Dobre zawody odjechał także junior miejscowego klubu, Mateusz Świdnicki. Zawodnik ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa przy swoim nazwisku zapisał 13 “oczek”.

Podium zamknął kolejny zawodnik z Częstochowy, Jakub Miśkowiak. Junior ELTROX WŁÓKNIARZA wywalczył 11 punktów. O podium otarli się Rohan Tungate i Paweł Przedpełski, którzy podczas niedzielnego ścigania zdobyli po 10 punktów. Rozczarowaniem może być występ Leona Madsena. Zawodnik miejscowej ekipy uplasował się dopiero na siódmej pozycji, zapisując na swoje konto 8 “oczek”.