Michał Świącik i Tai Woffinden w magazynie PGE Ekstraligi (28.04.2022, godz. 13:00)

Michał Świącik (prezes ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa) oraz Tai Woffinden (zawodnik BETARD SPARTY Wrocław) będą gośćmi programu portalu WP SportoweFakty. Nie zabraknie pytań o pierwsze wyniki zespołów w tym sezonie PGE Ekstraligi, a także zapowiedzi kolejnej rundy meczów, która zaplanowana jest na 29 kwietnia oraz 1 maja. Początek magazynu o godz. 13:00.

Program rozpocznie się od rozmowy z szefem ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa. Skupi się ona na problemach, z jakimi zmaga się Jonas Jeppesen. Niedawno z klubu wychodziły sygnały, że Duńczyk nie potrafi dopasować sprzętu. Michał Świącik ze szczegółami opowie o sytuacji swojego zawodnika z pozycji U24. Jak wyglądały rozmowy z Jeppesenem po zeszłym sezonie i co obiecał on przed startem bieżącej kampanii? Czy korzysta on z silników zakupionych mu przez klub od Flemminga Graversena? Jak reaguje na oczekiwania wobec swojej osoby i osiągane przez siebie rezultaty? Będzie też o tym, czy częstochowski klub nie rozważał innej koncepcji składu.

W klimacie wrocławsko-częstochowskim będzie w dalszej części programu, bowiem drugim gościem będzie Tai Woffinden, obecny zawodnik BETARD SPARTY, były reprezentant Włókniarza. Na początek trzykrotny mistrz świata opowie o swoim stanie zdrowia. Dowiemy się, jak czuje się po piątkowym upadku w meczu z leszczyńską FOGO UNIĄ.

Jak na razie kibice obserwują sinusoidalną dyspozycję reprezentanta Wielkiej Brytanii w meczach PGE Ekstraligi. Dobrze rozpoczyna on mecze, ale później gdzieś się gubi i traci punkty. Z czego to wynika? Jak sprawuje się jego sprzęt? Jakie wyciągnął wnioski z dotychczasowych występów w tym sezonie?

W programie pokażemy też skróty meczów 3. kolejki PGE Ekstraligi, statystyczne ciekawostki oraz zapowiedź 4. rundy. Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 28 kwietnia, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.