Michał Sikora, Wojciech Domagała i Przemysław Pawlicki w magazynie „Bez Hamulców” (22.10.20, godz. 12:00)

Prezes PZM, RM SOLAR Falubazu oraz żużlowiec MRGARDEN GKM-u Grudziądz będą gośćmi Jarosława Galewskiego w ostatnim wydaniu magazynu „Bez Hamulców” w tym roku. Emisja odcinka stronie sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport. Początek o godz. 12:00.

RM SOLAR Falubaz Zielona Góra ma za sobą udany sezon. Duża w tym zasługa Martina Vaculika, najskuteczniejszego zawodnika zespołu w tym roku. Teraz w Zielonej Górze może zrobić się problem. O to, co na to w klubie, Jarosław Galewski zapyta prezesa, Wojciecha Domagałę, który będzie jednym z gości czwartkowego magazynu.

Na temat żużla w czasie COVID-19 prowadzący porozmawia też z prezesem Polskiego Związku Motorowego, Michałem Sikorą. Jak jego zdaniem kolejny rok z pandemią odbije się na kondycji żużla? Gość zostanie też poproszony o ocenę zmian regulaminowych, czyli choćby wprowadzenia zawodnika do 24. roku życia.

Tydzień temu w #MagazynBezHamulcow był Piotr Pawlicki, teraz wystąpi jego starszy brat, Przemysław. Jaki ma pomysł na to, by wrócić do swojej wysokiej formy? Czy myślał o tym, aby zmienić otoczenie i opuścić MRGARDEN GKM?