Michael Jepsen Jensen zostaje w Zielonej Górze

Fot. Michał Szmyd
Fot. Michał Szmyd

– Michael zostaje z nami na dwa lata – taki był główny przekaz konferencji prasowej zorganizowanej przez Falubaz Zielona Góra 5 listopada. Duńczyk Jepsen Jensen pojawił się na niej osobiście i przyznał, że nie wyobrażał sobie innego scenariusza niż występy w Zielonej Górze. – Mam nadzieję, że wrócimy na szczyt. Zostaliśmy w PGE Ekstralidze z moim dużym udziałem. Teraz mogę powiedzieć, że były oferty z innych klubów, rozmowy i telefony, ale szybko podjąłem decyzję, że zostaję, bo jestem w Falubazie szczęśliwy – przyznał.

Na konferencji pojawił się też Martin Vaculik, który podpisał również 2-letni kontrakt w Zielonej Górze. – Mamy na tyle mocny skład, że możemy walczyć o wysokie cele – wyznał Słowak. – Kibice wspierają ten klub i motywują zawodników. To klub z niesamowicie dużym wsparciem kibiców – dodał zawodnik.

Nasza drużyna wzmacnia się, ale nie widzę problemów, żebym ja również był jednym z liderów – powiedział w Zielonej Górze Michael Jepsen Jensen.

Nieprawdą jest, że chciałem podwyżkę w Gorzowie. Miałem ustalone warunki, przez trenera przekazano mi, że mam sobie szukać innego klubu – powiedział na konferencji Martin Vaculik.

Władze klubu oznajmiły ustami prezesa Adama Golińskiego, iż głównym celem Falubazu Zielona Góra w sezonie 2019 PGE Ekstraligi będzie awans do fazy play – off. – A co będzie dalej, zobaczymy – zakończył Adam Goliński.