Michael Jepsen Jensen: Czuję się gotowy i to najważniejsze

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Duńczyk w sezonie 2020 PGE Ekstraligi ponownie będzie reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra. Żużlowiec w rozmowie z klubową telewizją, opowiedział o przygotowaniach sprzętowych, treningach oraz podzielił się odczuciami w związku z możliwym powrotem części kibiców na trybuny.

Przed przyjazdem do Polski trenowałem w Danii, więc czuję się już dobrze na motocyklu. Mam jeden silnik, nad którym muszę bardziej popracować, ale przed nami jeszcze kilka treningów. Nie martwię się tym, ponieważ mam odłożone silniki, których jestem pewny. Kiedy nowe silniki odpowiednio dostroimy, to będę w pełni zadowolony – powiedział Michael Jepsen Jensen w rozmowie z Falubaz TV.

Zawodnik Falubazu Zielona Góra podzielił się także swoimi odczuciami w temacie powrotów kibiców na stadiony. – Mecz przy pustych trybunach byłby jak trening. Nawet przy częściowym zapełnieniu stadionu będzie to już zdecydowanie inna atmosfera. Wierzę też, że w trakcie sezonu będzie to się zmieniało i sezon zakończymy przy pełnych trybunach. Trzymam za to mocno kciuki. Wiem, że kibice Falubazu będą nas mocno wspierać, nawet kiedy nie będzie ich na stadionie. Jestem tu z wami już kilka sezonów i nie mam co do tego wątpliwość – zaznaczył żużlowiec.

Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ.