d
Maksym Drabik
2
Zastępstwo zawodnika. Martin Vaculik za Andersa Thomsena.
Ze startu na podwójnym prowadzeniu jechała para gości. Na przeciwległej prostej startowej Maksym Drabik minął obu rywali, jednak Martin Vaculik szybko odzyskał prowadzenie. Na kolejnym okrążeniu Hampel minął Woźniaka.
Mateusz Bartkowiak
Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadł Mateusz Cierniak. Zawodnik MOTORU szybko podniósł się z toru, lecz bieg został przerwany.
1
Zdecydowane zwycięstwo Wiktora Lamparta. Młodzieżowiec MOTORU już na dojeździe do pierwszego łuku miał sporą przewagę nad rywalami. Oskar Paluch starał się gonić rywala, lecz bezskutecznie.
Po biegu Oskar Paluch otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.
Zastępstwo zawodnika. Maksym Drabik.
Ze startu najlepiej Martin Vaculik, jednak po szerokiej na przeciwległej prostej startowej wyprzedził go Maksym Drabik. Mikkel Michelsen dwoił się i troił, żeby powtórzyć wyczyn kolegi z pary, jednak Vaculik umiejętnie się bronił.
0
Przed dwa okrążenia zawodnicy MOTORU Lublin jechali na podwójnym prowadzeniu. Bartosz Zmarzlik nie odpuścił i wyprzedził Mateusza Cierniaka.
Bartosz Zmarzlik po biegu otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.
Zastępstwo zawodnika. Jarosław Hampel.
Zastępstwo zawodnika. Patrick Hansen za Andersa Thomsena.
Na wyjściu z pierwszego łuku Bartosz Zmarzlik przedarł się na prowadzenie. Za nim niewiele się działo, bieg bez historii.
1
Dwie minuty przerwy dla Patricka Hansena, który jedzie bieg po biegu.
Ze startu wystrzeliła para MOTORU. Szymon Woźniak starał się ich gonić, lecz bezskutecznie.
Patrick Hansen otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.
3
Co za atmosfera w Lublinie! Kolejny bieg z rzędu MOTOR wygrywa 5:1. Fantastycznie ze startu wyszli zawodnicy gospodarzy, którzy później umiejętnie blokowali Martina Vaculika. Do tego zawodnik MOJE BERMUDY STALI popełnił błąd na pierwszym łuku trzeciego okrążenia i stracił spory dystans do rywali.
Wystartowało głosowanie na rajdera tego spotkania. Zapraszamy do zabawy.
2
Zastępstwo zawodnika. Szymon Woźniak za Andersa Thomsena.
Przez pierwsze dwa okrążenia para MOJE BERMUDY STALI prowadziła podwójnie, jednak na początku trzeciego okrążenia Cierniak minął Woźniaka.
3
Dwie minuty przerwy dla Szymona Woźniaka i Bartosza Zmarzlika jadących bieg po biegu.
Bartosz Zmarzlik wykorzystał czwarte pole startowe i pod bandą na pierwszym łuku przejechał obok reszty stawki. Później między zawodnikami utworzyły się spore odległości.
Zastępstwo zawodnika. Dominik Kubera.
Dwie minuty przerwy dla Dominika Kubery, który jedzie bieg po biegu.
CO ZA PECH VACULIKA! Słowak pewnie prowadził przez całe okrążenie i nagle na wyjściu ostatniego łuku zanotował defekt i obaj zawodnicy MOTORU go wyprzedzili. Co za dramaturgia na stadionie przy al. Zygmuntowskich 5.
Zastępstwo zawodnika. Mikkel Michelsen.
Tuż po starcie na podwójne prowadzenie wyszli zawodnicy MOTORU Lublin. Bartosz Zmarzlik dwoił się i troił, aby minąć rywali. Na trzecim okrążeniu kapitan MOJE BERMUDY STALI minął Mikkela Michelsena.
W dwumeczu MOTOR Lublin prowadzi 79:77.
Podział punktów w biegu dwunastym. Od startu do mety prowadził Martin Vaculik.
Bieg 13
a
b
c
W
d
Dwie minuty przerwy dla Martina Vaculika, który jedzie bieg po biegu.
Zastępstwo zawodnika. Bartosz Zmarzlik za Andersa Thomsena.