Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc - Runda 1
Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc
Część zasadnicza
Runda 1
11.08.2022 16:00
Stadion Miejski MOSiR "BYSTRZYCA" - Lublin
Sędzia
Piotr Lis
KS Toruń
10
5
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakub Breński | 3 | T | W | 3 | |||
2. | Mikołaj Duchiński | 1 | 0 | 1 | ||||
3. | Ksawery Słomski | 2 | 3 | 1 | 6 | |||
22. |
Kierownik drużyny: Marcin Kowalik
OSTROVIA Ostrów Wielkopolski
9
6
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4. | Gracjan Szostak | D | 3 | 3 | 1 | 7 | ||
5. | Eryk Kamiński | 2 | 0 | 2 | ||||
6. | Jakub Wierucki | W | W | 0 | ||||
23. |
Kierownik drużyny: Mariusz Staszewski
WTS SPARTA Wrocław
7
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7. | Eryk Farański | 2 | 2 | 4 | ||||
8. | - | - | - | |||||
9. | Jakub Panicz | 1 | 2 | T | 3 | |||
24. |
Trener: Dariusz ŚledźKierownik drużyny: Marek Kończyło
MOTOR Lublin
12
3
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. | Antoni Kawczyński | 3 | 2 | 5 | ||||
11. | Krystian Buczyński | 1 | 1 | 0 | 2 | |||
12. | Adam Putkowski | 0 | 2 | 3 | 5 | |||
25. |
Kierownik drużyny: Maciej Kuciapa
ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa
15
2
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. | Szymon Ludwiczak | 2 | 3 | 3 | 8 | |||
14. | Marcel Kowolik | W | 3 | 2' | 5 | 1 | ||
15. | Krystian Gręda | 1 | 1 | 2 | ||||
26. |
Trener: Lech Kędziora
MASZEWSKI GKM Grudziądz
18
1
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. | Jan Przanowski | 1 | 2' | 3 | 6 | 1 | ||
17. | Kevin Małkiewicz | 3 | 3 | 3 | 9 | |||
18. | Konrad Pawłowski | 1 | 2 | 3 | ||||
27. |
Kierownik drużyny: Robert Kościecha
UNIA Leszno
11
4
# | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. | Kacper Mania | 3 | 2 | 5 | ||||
20. | Emil Konieczny | 1 | T | 1' | 2 | 1 | ||
21. | Krzysztof Skorczyk | 0 | 2 | 2 | 4 | |||
28. |
Kierownik drużyny: Roman Jankowski
Bieg 1
a | Jakub Breński | 3 | |
b | Gracjan Szostak | D | |
c | Mikołaj Duchiński | 1 | |
d | Eryk Kamiński | 2 |
Bieg 2
a | Eryk Farański | 2 | |
b | Antoni Kawczyński | 3 | |
c | - | - | |
d | Krystian Buczyński | 1 |
Bieg 3
a | Szymon Ludwiczak | ||
b | Jan Przanowski | ||
c | Marcel Kowolik | W | |
d | Kevin Małkiewicz |
Powtórka - Bieg 3
a | Szymon Ludwiczak | 2 | |
b | Jan Przanowski | 1 | |
c | Marcel Kowolik | - | |
d | Kevin Małkiewicz | 3 |
Bieg 4
a | Kacper Mania | ||
b | Jakub Breński | T | |
c | Emil Konieczny | ||
d | Ksawery Słomski |
Powtórka - Bieg 4
a | Kacper Mania | 3 | |
b | Jakub Breński | - | |
c | Emil Konieczny | 1 | |
d | Ksawery Słomski | 2 |
Bieg 5
a | Gracjan Szostak | ||
b | Eryk Farański | u | |
c | Jakub Wierucki | W | |
d | Jakub Panicz | u |
Powtórka - Bieg 5
a | Gracjan Szostak | 3 | |
b | Eryk Farański | 2 | |
c | Jakub Wierucki | - | |
d | Jakub Panicz | 1 |
Bieg 6
a | Antoni Kawczyński | 2 | |
b | Szymon Ludwiczak | 3 | |
c | Adam Putkowski | 0 | |
d | Krystian Gręda | 1 |
Bieg 7
a | Krzysztof Skorczyk | 0 | |
b | Kevin Małkiewicz | 3 | |
c | Kacper Mania | 2 | |
d | Konrad Pawłowski | 1 |
Bieg 8
a | Ksawery Słomski | ||
b | Jakub Panicz | ||
c | Jakub Breński | W | |
d | - |
Powtórka - Bieg 8
a | Ksawery Słomski | 3 | |
b | Jakub Panicz | 2 | |
c | Jakub Breński | - | |
d | - | - |
Bieg 9
a | Adam Putkowski | ||
b | Jakub Wierucki | W | |
c | Krystian Buczyński | ||
d | Gracjan Szostak |
Powtórka - Bieg 9
a | Adam Putkowski | 2 | |
b | Jakub Wierucki | - | |
c | Krystian Buczyński | 1 | |
d | Gracjan Szostak | 3 |
Bieg 10
a | Marcel Kowolik | ||
b | Krzysztof Skorczyk | ||
c | Krystian Gręda | ||
d | Emil Konieczny | T |
Powtórka - Bieg 10
a | Marcel Kowolik | 3 | |
b | Krzysztof Skorczyk | 2 | |
c | Krystian Gręda | 1 | |
d | Emil Konieczny | - |
Bieg 11
a | Kevin Małkiewicz | 3 | |
b | Ksawery Słomski | 1 | |
c | Jan Przanowski | 2 | |
d | Mikołaj Duchiński | 0 |
Bieg 12
a | Eryk Kamiński | 0 | |
b | Marcel Kowolik | 2 | |
c | Gracjan Szostak | 1 | |
d | Szymon Ludwiczak | 3 |
Bieg 13
a | - | ||
b | Konrad Pawłowski | ||
c | Jakub Panicz | T | |
d | Jan Przanowski |
Powtórka - Bieg 13
a | - | - | |
b | Konrad Pawłowski | 2 | |
c | Jakub Panicz | - | |
d | Jan Przanowski | 3 |
Bieg 14
a | Emil Konieczny | 1 | |
b | Krystian Buczyński | 0 | |
c | Krzysztof Skorczyk | 2 | |
d | Adam Putkowski | 3 |
Bieg 15
a | Mikołaj Duchiński | ||
b | Krystian Gręda | ||
c | Ksawery Słomski | ||
d | Marcel Kowolik |
Bieg 16
a | Jan Przanowski | ||
b | Eryk Kamiński | ||
c | Konrad Pawłowski | ||
d | Jakub Wierucki |
Bieg 17
a | Jakub Panicz | ||
b | Kacper Mania | ||
c | Eryk Farański | ||
d | Krzysztof Skorczyk |
Bieg 18
a | Krystian Buczyński | ||
b | Mikołaj Duchiński | ||
c | Antoni Kawczyński | ||
d | Jakub Breński |
Bieg 19
a | Jakub Wierucki | ||
b | Emil Konieczny | ||
c | Eryk Kamiński | ||
d | Kacper Mania |
Bieg 20
a | Krystian Gręda | ||
b | Tymon Kotala | ||
c | Szymon Ludwiczak | ||
d | Eryk Farański |
Bieg 21
a | Konrad Pawłowski | ||
b | Adam Putkowski | ||
c | Kevin Małkiewicz | ||
d | Antoni Kawczyński |