d
Bartosz Smektała
1
Czas dwóch minut uruchomiony! Zawodnicy na torze!
Sayfutdinov wygrał start i pomknął do mety po trzy punkty. Smektała minął Bewleya na przeciwległej prostej. Janowski pod koniec wyścigu próbował naciskać na Sayfutdinova, ale Rosjanin mądrze się bronił
0
Pewne zwycięstwo Kubery. Początkowo gonił go Chugunov, ale reprezentant gospodarzy był szybszy. Liszka daleko z tyłu.
Przemysław Liszka z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.
2
Ze startu lepiej goście, którzy wysunęli się na podwójne prowadzenie. Na drugim okrążeniu Drabik popełnił błąd, co wykorzystali leszczynianie. Na kolejnym łuku doszło jednak między nimi do nieporozumienia i Drabik odzyskał drugą lokatę. Pawlicki zamieniał się pozycjami z Drabikiem do końca wyścigu. Ostatecznie o pół koła wygrał zawodnik FOGO Unii.
Drabik i Pawlicki z upomnieniami za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze.
d
Maciej Markowski przekazał na antenie Eleven Sports, że Gleb Chugunov miał kłopoty ze świecą w motocyklu.
2
Po starcie podwójnie prowadzili gospodarze, ale na przeciwległej prostej Chugunov uporał się z Szymonem Szlauderbachem.
0
Znakomity start Kurtza, który prowadził od początku do końca. Smektała do ostatnich metrów musiał uważać na Janowskiego, ale ostatecznie udało mu się obronić drugą lokatę. Podwójne zwycięstwo gospodarzy.
0
Kolejny wyśmienity start gospodarzy. Kubera pewnie zwyciężył, a Pawlicki do ostatnich metrów walczył z Taiem Woffindenem. Ostatecznie Polak był szybszy o pół długości motocykla.
2
Po raz kolejny zawodnicy FOGO Unii lepiej wystartowali i odnieśli trzecie podwójne zwycięstwo z rzędu.
0
Rezerwa taktyczna. Zamiast Maxa Fricke'a na torze pojawi się Tai Woffinden.
Koniec równania toru. Za moment start do ósmej gonitwy.
Po starcie prowadził Pawlicki, ale na wejściu w drugi łuk drugiego okrążenia minął go Janowski, a później kapitana FOGO Unii wyprzedził Woffinden. Pawlicki próbował odzyskać drugie miejsce, ale Brytyjczyk zdołał się obronić.
Dwie minuty przerwy dla Macieja Janowskiego, który pojedzie bieg po biegu.
0
Daniela Bewleya w ramach rezerwy taktycznej zastąpi Maciej Janowski.
Kapitalny start Kołodzieja, który już na wejściu w pierwszy łuk był zdecydowanie z przodu. Dołączył do niego Sayfutdinov, którego na drugim okrążeniu zdołali wyprzedzić goście, ale Rosjanin pięknymi nożycami odzyskał drugą lokatę.
0
Równy start całej czwórki, po którym na prowadzenie wysunął się Gleb Chugunov. Na drugiej pozycji podążał Bartosz Smektała, ale na czwartym okrążeniu ładnym atakiem przy krawężniku wyprzedził go Drabik. Kurtz jechał w kontakcie, ale nie włączył się do walki o punktowane pozycje.
Rezerwa taktyczna: Drabik za Fricke'a Rezerwa zwykła: Chugunov za Bewleya
Brady'ego Kurtza jako rezerwa zwykła zastąpi Dominik Kubera.
Po jedenastym wyścigu będziemy mieli dwie minuty przerwy dla Dominika Kubery, który wystartuje bieg po biegu.
Najlepiej ze startu Kubera, do którego na drugim łuku dołączył Emil Sayfutdinov. Ogromna przewaga leszczynian.
2
Jako rezerwa taktyczna Przemysława Liszkę zastąpi Gleb Chugunov. Dla niego oraz dla Dominika Kubery dwie minuty przerwy.
Kubera założył na starcie Woffindena, ale Brytyjczyk mimo to zdołał wysunąć się na prowadzenie, którego nie oddał do samej mety. Chugunov nie nawiązał walki z miejscowymi.
2
Kolejne zwycięstwo Janusza Kołodzieja, który na kresce był szybszy od Macieja Janowskiego o pół długości motocykla. Pawlicki nękał Drabika atakami przy krawężniku, ale nie był wystarczająco szybki, aby minąć indywidualnego mistrza świata juniorów.