042
d
Kenneth Bjerre
3
Start dla Kennetha Bjerre, który odniósł niezagrożone zwycięstwo. Fredrik Lindgren próbował atakować Nickiego Pedersena, lecz bez skutku.
3
Fantastycznie ze startu wyjechał Mateusz Świdnicki, który pomknął po trzy punkty. Za nim ciekawą walkę o jeden punkt stoczyli Marcin Turowski i Jakub Miśkowiak. Ostatecznie lepszy junior Eltrox Włókniarza Częstochowa.
3
Kolejny świetny start z czwartego pola, tym razem dla Artema Laguty, który na przeciwległej prostej minął prowadzącego Leona Madsena i pomknął po trzy punkty. Pawlicki próbował gonić Holtę, lecz Norweg z polskim paszportem był szybszy.
3
Kolejny fantastyczny start z czwartego pola. Jakub Miśkowiak wygrał z dużą przewagą. Za nim Buczkowski próbował gonić drugiego Przedpełskiego, lecz zawodnik Eltrox Włókniarza nie dał się ograć kapitanowi GKM-u.
W dwumeczu po pierwszej serii 47:67 dla Eltrox Włókniarza Częstochowa.
W przerwie między biegami zapraszamy do sprawdzenia jak poradził sobie Indywidualny Mistrz Świata - Bartosz Zmarzlik w naszym #EkspertPGEE. https://www.youtube.com/watch?v=Jyj_tdWHMIY
U
W ramach rezerwy zwykłej za Przemysława Pawlickiego pojedzie Roman Lakhbaum.
Bieg przerwany. Na tor upadli Roman Lakhbaum i Paweł Przedpełski.
Do sytuacji doszło na pierwszym łuku pierwszego okrążenia. Było bardzo ciasno, czego efektem był upadek zawodników. Lakhbaum po chwili wstał z toru i udał się do parku maszyn. Przedpełski póki co leży na torze.
Decyzją sędziego powtórka w czteroosobowym składzie.
Przedpełski również wstał z toru i udaje się do parku maszyn.
1
W powtórce niezagrożone zwycięstwo Kennetha Bjerre. Lakhbaum do samej mety atakował Przedpełskiego, lecz zawodnik Eltrox Włókniarza skutecznie odpierał jego ataki.
2
Zaciekle przez cztery okrążenia Jason Doyle próbował minąć Artema Lagutę, lecz Rosjanin skutecznie odpierał jego ataki. Turowski nie liczył się w stawce.
d
Bieg przerwany. Na tor na pierwszym łuku pierwszego okrążenia upadł Krzysztof Buczkowski.
Kapitan MRGARDEN GKM upadł nieatakowany przez nikogo, czego efektem jest wykluczenie z powtórki biegu.
3
W powtórce najlepiej ze startu wyszła para gości, lecz Pedersen na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia minął parę częstochowian.
0
Niezagrożone zwycięstwo Fredrika Lindgrena. Artem Laguta minął na ostatnim okrążeniu Pawła Przedpełskiego.
Rune Holta
Rezerwa taktyczna: Kenneth Bjerre zastąpi Krzysztofa Buczkowskiego.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu.
Powtórka w czteroosobowym składzie. Sędzia postanowił nie przyznać żadnemu zawodnikowi ostrzeżenia.
0
Dobrze wykorzystana rezerwa taktyczna skutkuje podwójnym zwycięstwem pary MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Holta na drugim łuku trzeciego okrążenia miał problem z utrzymaniem motocykla, przez co spadł na ostatnią lokatę.
Tor w Grudziądzu w tym roku specjalizuje się w łapaniu tzw. "pany". Przekonał się o tym Jakub Miśkowiak. https://www.instagram.com/p/CDZH5Whhch0/?igshid=z1wzfo75j6me
d
Roman Lakbaum pojedzie w miejsce Przemysława Pawlickiego. Dwie minuty przerwy dla startującego bieg po biegu Kennetha Bjerre.
Bieg przerwany. Na tor upadł Leon Madsen, któremu podniosło koło na pierwszym łuku drugiego okrążenia.
Duńczyk wstał i udaje się do parku maszyn o własnych siłach. Decyzją sędziego Madsen zostaje wykluczony z powtórki biegu.
1
W powtórce Miśkowiak pewnie pomknął po trzy oczka.
1
Roman Lakhbaum wystąpi w ramach rezerwy zwykłej za Przemysława Pawlickiego.
Fantastycznie bronił się Roman Lakhbaum przed atakami Jasona Doyle'a! Podwójne zwycięstwo MRGARDEN GKM-u Grudziądz i to gospodarze wychodzą na prowadzenie.
3
Jakub Miśkowiak zastąpi Runego Holtę w ramach rezerwy zwykłej.
Dobry start Jakuba Miśkowiaka, który wyjechał na prowadzenie. Juniora gości szybko minął jednak Kenneth Bjerre. Turowski przyjechał daleko za rywalami.