Maseczki FOGO Unii Leszno w sprzedaży już w weekend

Od czwartku 16 kwietnia w Polsce będzie obowiązywał nakaz poruszania się w maseczce ochronnej osłaniającej usta oraz nos. Ma to zapobiec rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa. Dlatego też od nadchodzącego weekendu będzie można zaopatrzyć się w taką maseczkę w sklepie klubowym FOGO Unii Leszno.

Mistrz Polski wraz ze swoim partnerem technicznym firmą Sportgang wprowadza do oferty sklepu klubowego maseczki ochronne w barwach FOGO Unii Leszno.

W tym tygodniu mają być kolejne obostrzenia rządowe, które będą wymagały od ludzi noszenia masek ochronnych w przestrzeni publicznej. Jako Klub Unia Leszno wychodzimy naprzeciw kibicom i oferujemy maski ochronne z elementami graficznymi Unii Leszno. Najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, a dla kibiców utożsamiających się może to być dodatkowy czynnik żeby zaopatrzyć się w maseczkę Unii Leszno. Maseczki w sprzedaży będą od nadchodzącego weekendu, zakupić będzie je można za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.ksul.pl w cenie 19 złotych. Prosimy śledzić oficjalne serwisy naszego Klubu. Maseczki ochronne są wielokrotnego użytku i od wewnątrz są wykonane z bawełny medycznej certyfikowanej. W sklepie internetowym pojawiło się kilka nowych produktów, więc mamy nadzieję, że kibice będą chętnie dodatkowo kupowali maseczki ochronne. Zachęcamy do tego i przypominamy, aby dbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych – informuje Rafał Dobrowolski z leszczyńskiej Unii.