Marek Grzyb nowym prezesem TRULY.WORK Stali Gorzów

Fot. Marcin Szerjko
Fot. Marcin Szerjko

Na czwartkowej konferencji prasowej (29 sierpnia), gorzowski klub ogłosił, że nowym prezesem będzie Marek Grzyb. Zastąpi on na tym stanowisku Ireneusza Macieja Zmorę, który piastował to stanowisko od 2012 roku.

Po ośmiu latach prowadzeniu klubu Stal Gorzów zdecydowanie czuje już zmęczenie i słabnącą energię. To jest czas najwyższy, by dać tą pałeczkę komu innemu. Komuś pełnemu energii, werwy, zapału i ambicji. Tak właśnie postrzegam Marka. W tym momencie Stal Gorzów potrzebuje nowego spojrzenia,  świeżości i nowej energii – powiedział Ireneusz Maciej Zmora na konferencji prasowej.

Bieżący wynik sportowy, łącznie z wynikiem barażu biorę na siebie. Chcę by nowy prezes miał czystą kartę, którą będzie sam zapisywał – dodał.

Rozumiem powagę wyzwania. Nie trzeba mi tłumaczyć w którym kierunku powinna podążać nowa Stal Gorzów.  Naszą ambicją jest zdobywanie medali. Chcę podziękować za zostawienie mi czystego konta. Zaangażowanie i pełna ambicja w meczu barażowym jest bardzo ważna. To dla nas bardzo ważne spotkania, które zadecydują, gdzie będziemy w przyszłym sezonie – powiedział Marek Grzyb, nowy prezes gorzowskiego klubu.

Ireneusz Maciej Zmora pozostaje prezesem Klubu Sportowego Stali Gorzów, pozostaje członkiem zarządu Stali Gorzów S.A. i będzie tam pracował jako dyrektor zarządzający.

Marek Grzyb Prezesem Stal Gorzów Wielkopolski S.A.❗️Gratulujemy 👏Z dniem 28.08.2019r. decyzją Rady Nadzorczej funkcję…

Opublikowany przez Stal Gorzów Czwartek, 29 sierpnia 2019