„Marek Cieślak. Rozliczenie”. Rusza przedsprzedaż nowej książki legendarnego trenera

Fot. Marcin Karczewski

Wydana w 2016 roku książka „Pół wieku na czarno” duetu Marek Cieślak i Wojciech Koerber odbiła się szerokim echem w żużlowym środowisku. Teraz słynny trener ponownie postanowił zabrać głos, szczerze, dowcipnie i bezkompromisowo wyjaśniając, co wydarzyło się w jego życiu w minionych sześciu latach.

Rusza przedsprzedaż książki Marek Cieślak. Rozliczenie, która 13 kwietnia trafi do księgarni w całej Polsce nakładem Wydawnictwa SQN. Więcej informacji o książce znajdziesz TUTAJ.

Szczerze, dowcipnie i bezkompromisowo. Marek Cieślak rozlicza się z żużlowym światkiem. I nie boi się o nich otwarcie opowiedzieć.

Po sukcesie bestsellera Pół wieku na czarno, Marek Cieślak powraca, by rozliczyć się z przeszłością i żużlowym środowiskiem. Wyjaśnia, w jakich okolicznościach pojednał się z Tomaszem Gollobem, kiedy popełnił błąd kosztem Bartosza Zmarzlika i co poszło nie tak w kontaktach z Maciejem Janowskim. Nie mogło też zabraknąć kulisów rozstania z reprezentacją Polski.

Książka Rozliczenie to prawdziwe oblicze dyscypliny widzianej oczami człowieka, który od ponad 55 lat znajduje się w jej centrum. Nikt inny w żużlowym środowisku nie ma prawa, by powiedzieć tyle i tak dosadnie. Marek Cieślak zapracował na to sukcesami, charyzmą i bezkompromisowością.