Managerowie na start! W piątek rozpoczynamy #EligaManager (regulamin gry)

Mobilna gra żużlowa o charakterze sportowym, łącząca elementy realnego udziału zawodników żużlowych w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz elementy wirtualne ruszy już 5 czerwca. Eliga Manager polega na prowadzeniu przez gracza wirtualnej drużyny żużlowej w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, którą można pobrać na urządzenia mobilne za darmo. Dziś prezentujemy cały regulamin gry.

Dla najlepszych graczy w całej kampanii czekają atrakcyjne nagrody, a w śród nich nagrody finansowe (dla zwycięzcy 1000 zł), zegarki AZTORIN oraz zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi.

Pełna wersja regulaminu gry TUTAJ.

Przypomnijmy, że od 5 czerwca będzie można zgłaszać składy, wybierać zawodników do kadry i drużyny, a zamknięcie systemu przed 1. rundą PGE Ekstraligi nastąpi o godzinie 16:00 12 czerwca. Po tym terminie wszystkie zgłoszenia drużyn będą już obowiązywały wyłącznie od 2. rundy rozgrywkowej.

Przed każdą rundą PGE Ekstraligi gracz w Eliga Manager może dokonać dowolnej liczby zmian w składzie swojej drużyny na dowolnej pozycji, w ramach kadry i regulaminowego czasu na zgłoszenie. Nie szybciej, niż od 4. rundy PGE Ekstraligi rozpoczną się transfery.

Raz zgłoszona drużyna w przypadku, gdy gracz nie dokonuje zmian w składzie przed kolejnymi rundami PGE Ekstraligi, występuje w niezmienionym składzie do końca kampanii. W grze obowiązywać będzie limit KSM dla drużyny (sześciu najlepszych zawodników) i wyniesie on 41 pkt.