Magdalena Orkiszewska Miss Startu PGE Ekstraligi 2020

Lublinianka Magdalena Orkiszewska została nową Miss Startu PGE Ekstraligi. W finale konkursu zdeklasowała swoje rywalki – uzyskując blisko połowę wszystkich głosów. Reprezentantka Motoru wygrała też wcześniej eliminacje i półfinał konkursu.

Na drugim miejscu uplasowała się Dominika Woźniak z BETARD Sparty Wrocław i jest to – w dotychczasowej historii konkursu, a trwa on od sezonu 2015 – najwyższe miejsce wrocławianki.

Trzecie miejsce zajęła Zuzanna Pless z MRGARDEN GKM Grudziądz, która minimalnie wyprzedziła w rywalizacji finałowej Kamilę Szczeszek z RM SOLAR Falubazu Zielona Góra. Szczegółowe wyniki głosowania TUTAJ.

Wszystkie finalistki otrzymają atrakcyjne nagrody.

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin,
i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.