Magazyny, zapowiedzi i niespodzianka w aplikacji PGE Ekstraligi. Duża dawka multimediów dla kibiców na sezon 2020

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Już niedługo rusza nowy sezon PGE Ekstraligi, a wraz z nim powrócą znane magazyny i zapowiedzi na kanałach nSport+ oraz ELEVEN SPORTS oraz na stronie WP SportoweFakty. Nie zabraknie także skrótów meczów najlepszej żużlowej ligi świata. Dodatkowo planowane są nowe oraz znane już produkcje wideo na naszych oficjalnych kanałach, modyfikacje w aplikacji PGE Ekstraligi oraz niespodzianka dla fanów czarnego sportu.

W nSport+ oraz ELEVEN SPORTS kibice będą mogli obejrzeć wszystkie mecze PGE Ekstraligi LIVE, a także premagazyny przed każdą kolejką oraz magazyny podsumowujące kolejne rundy najlepszej żużlowej ligi świata. Z kolei na portalu WP SportoweFakty znaleźć będzie można nowe wydania magazynu „Bez Hamulców” oraz skróty z meczów sezonu 2020. Powrócą także kroniki PGE Ekstraligi. W tym sezonie, na naszych oficjalnych kanałach kibice obejrzą około 30 materiałów wideo. Powróci Ekspert PGE Ekstraligi zawodników, ale nie zabraknie także nowych materiałów pokazujących kluby i zawodników „od kuchni” lub historię żużla.

W aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi także nastąpią modyfikacje związane z planowaniem wydarzeń żużlowych w sezonie oraz niespodzianka dla fanów speedwaya w Polsce i na świecie, o której więcej wkrótce.