Magazyn WP SportoweFakty z losowaniem listy startowej PGE IMME im. Z. Plecha (24.03.22, godz. 13:00)

Start sezonu 2022 tuż tuż. Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, w Toruniu, odbędzie się finał PGE IMME im. Z. Plecha. Pełną stawkę turnieju poznamy w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi. Początek o godz. 13:00.

Przedsmak zmagań PGE Ekstraligi będzie miał miejsce w sobotę, 2 kwietnia, w Toruniu. Na tamtejszej Motoarenie odbędą się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha.

To właśnie tej imprezie w głównej mierze będzie poświęcony najbliższy magazyn WP SportoweFakty. Tylko na portalu będzie można śledzić losowanie numerów startowych. Przede wszystkim jednak znane będzie nazwisko zawodnika, który otrzyma „dziką kartę” na ten turniej.

W tematach toruńskich będzie dalsza część programu, bowiem do rozmowy zaproszony zostanie Krzysztof Gałańdziuk z APATORA. Jak widzi drużynę z Torunia bez Emila Sayfutdinova? Jaki ma pomysł na to, by tor na Motoarenie znów przyciągał swoją atrakcyjnością?

Padną też pytania o jego rolę w zmianach w sztabie szkoleniowym ekipy z grodu Kopernika. Na pozycji trenera Tomasza Bajerskiego zastąpił Robert Sawina. Krzysztof Gałańdziuk opowie o swojej wizji współpracy ze szkoleniowcem. Będzie także o dość licznej grupie toruńskich młodzieżowców. Który z nich może liczyć na miejsce w składzie na inaugurację sezonu?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 24 marca, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.