Magazyn PGE Ekstraligi: Vaculik, Baron i Majewski gośćmi programu WP SportoweFakty (02.09.21, godz. 12:30)

Żużlowiec MOJE BERMUDY STALI i menedżer FOGO UNII wystąpią w programie WP SportoweFakty. Nie zabraknie także rozmowy z szefem żużla w nSport+ – Marcinem Majewskim. Początek magazynu o godz. 12:30.

Na początek rozmowa z Martinem Vaculikiem, który wraca do ścigania po kontuzji złamania obojczyka. Słowak ma za sobą pierwsze treningi w ojczyźnie, kolejne czekają go już na stadionie im. Edwarda Jancarza. Nie zabraknie zatem pytania o samopoczucie jednego z liderów MOJE BERMUDY STALI. Będzie też o tym, czy kontuzje, które ostatnio przetrzebiły gorzowian wpłynęły jakoś destrukcyjnie na atmosferę w zespole i z jakim naładowaniem energetycznym żółto-niebiescy przystąpią do półfinału.

Drugim gościem będzie Piotr Baron, menedżer leszczyńskiej FOGO UNII. Oczywiście nie zabraknie najbliższego tematu, czyli półfinału z wrocławską BETARD SPARTĄ. Czy zdaniem utytułowanego trenera ta rywalizacja to takie polskie żużlowe „El Clasico”? Jaki Baron ma pomysł na pokonanie zwycięzcy rundy zasadniczej PGE Ekstraligi? Jak odblokować na leszczyńskim owalu Piotra Pawlickiego i jak ocenia formę wracającego po kontuzji Jaimona Lidseya?

Trzeci i ostatni gość, Marcin Majewski, omówi siłę każdej drużyny po przewidywanych zmianach. Odniesie się on także do nominacji do Szczakieli, jako członek kapituły. Będzie też trochę o zbliżających się play-off w EWINNER 1. Lidze Żużlowej i o tym, którymi zawodnikami kluby z PGE Ekstraligi powinny się zainteresować.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 2 września, o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.