Magazyn PGE Ekstraligi: Michelsen i Chugunov gośćmi WP SportoweFakty (20.05.21, godz. 12:30)

Mikkel Michelsen i Gleb Chugunov będą gośćmi Marcina Musiała w programie WP SportoweFakty. Poza żużlowcami prowadzący rozmawiać będzie z Maciejem Noskowiczem oraz Jacek Gajewski. Początek magazynu o godz. 12:30.

Po ostatniej porażce MARWIS.PL FALUBAZU Zielona Góra w Lesznie (36:54) Jacek Frątczak udzielił wypowiedzi. Były menedżer klubów z Zielonej Góry i Torunia wyraził swoje zdanie na temat drużyny i kto bierze odpowiedzialność za osiągane wyniki, co bardzo nie spodobało się trenerowi zielonogórzan, Piotrowi Żyto. W mediach rozgorzała dyskusja.

Z pytaniem o to, kto ma rację: Żyto czy Frątczak, zmierzą się komentator nSport+ Maciej Noskowicz oraz Jacek Gajewski, były menedżer drużyny z Torunia. Poza tą kwestią, prowadzący program Marcin Musiał porozmawia z nimi o formie MARWIS.PL FALUBAZU, lidze dwóch prędkości, a także o tym czy FOGO UNIA Leszno z powrotem posiada atut własnego toru. Nie zostanie też pominięty ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz, który zmobilizował się i zremisował z lubelskim MOTOREM. Czy to Paweł Miesiąc tak podziałał na cały zespół?

Program rozpocznie się od rozmowy z Mikkelem Michelsenem, wokół którego niedawno też było głośno bynajmniej nie z powodów sportowych. Czy gdy emocje już opadły, zawodnik żałuje swojego postępowania? Inny ciekawy wątek w rozmowie z Duńczykiem, to kwestia silnika opracowanego przez tunera Flemminga Graversena, z którego żużlowiec MOTORU korzystał podczas meczu w Grudziądzu. Jakie są jego odczucia i wnioski? Czy możliwe, że w niedalekiej perspektywie czeka nas sprzętowa rewolucja? Marcin Musiał dopyta też o te feralne defekty z Zielonej Góry, formę zespołu i czy Michelsen czuje się jego liderem.

Po rozmowie z reprezentantem Danii, drugim gościem w magazynie będzie Gleb Chugunov. Żużlowiec BETARD SPARTY Wrocław pod nieobecność Taia Woffindena spisuje się bardzo dobrze. Skąd ten wystrzał formy? Jak to jest, że wrocławianie tak dobrze radzą sobie bez swojego lidera? Czy wie coś więcej na temat stanu zdrowia trzykrotnego mistrza świata?

To tylko część tego, o co zostanie zapytany zawodnik i reszta gości, a żeby się przekonać o czym jeszcze będzie rozmowa, trzeba obejrzeć program. Początek Magazynu PGE Ekstraligi już w czwartek, 20 maja o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.