Magazyn PGE Ekstraligi: Marek Grzyb i Adam Krużyński gośćmi WP SportoweFakty (19.08.21, godz. 12:30)

Przed ostatnią rundą fazy zasadniczej PGE Ekstraligi, WP SportoweFakty przygotowały kolejny odcinek magazynu. Tym razem gośćmi będą Marek Grzyb (prezes MOJE BERMUDY STALI) i Adam Krużyński (członek rady nadzorczej EWINNER APATORA). Początek programu o godz. 12:30.

Jako pierwszy głos zabierze prezes MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Marek Grzyb. Prowadzący program Marcin Musiał zapyta gościa o opinię na temat wprowadzonych nowości, o kwestię szkolenia adeptów w gorzowskim klubie i jakie perspektywy są z tym związane. Wszak w skład, który tworzył założenia szkoleniowe wszedł m.in. Stanisław Chomski.

Nie zabraknie też gorącego w Gorzowie tematu, który dotyczy nowego kontraktu dwukrotnego mistrza świata Bartosza Zmarzlika. Na jakim etapie są negocjacje? Kiedy można spodziewać się ich finalnego rozstrzygnięcia? Czy prezes Marek Grzyb ma pozytywne przeczucia po rozmowach ze swoim liderem?

Będzie też o najbliższym, ostatnim spotkaniu MOJE BERMUDY STALI w rundzie zasadniczej, czyli o starciu w Toruniu. Później gorzowian czekają play-off, przed którymi zespół może mieć pewne obawy. Kontuzje leczą m.in. Szymon Woźniak i Martin Vaculik. Jakie są szanse, że wezmą udział w decydujących o medalach meczach i jaki cel przed swoją drużyną stawia Marek Grzyb?

O rywalizacji na toruńskiej MotoArenie wypowie się też przedstawiciel gospodarzy tej konfrontacji, Adam Krużyński z rady nadzorczej EWINNER APATORA. Czy ewentualna wygrana będzie wystarczającą osłodą dla kibiców po niezbyt udanym sezonie? Oczywiście beniaminek PGE Ekstraligi zrealizował cel, bo (prawdopodobnie) utrzymał się w elicie, ale toruńscy fani oczekują więcej. Do tego, by za rok Apator był w innym, wyższym miejscu niż obecnie, niezbędne będą transfery.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 19 sierpnia, o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.