Magazyn PGE Ekstraligi: Dominik Kubera, Rafał Lewicki i Marcin Majewski gośćmi WP SportoweFakty (30.09.21, godz. 12:30)

Przed nami ostatnie wydanie magazynu WP SportoweFakty w tym sezonie. Gośćmi Marcina Musiała będą Dominik Kubera (MOTOR Lublin), Rafał Lewicki (menedżer Artema Laguty) i Marcin Majewski (szef żużla w CANAL+). Początek programu o godz. 12:30.

Medale w PGE Ekstralidze rozdane. Marcin Musiał podsumuje sezon ligowy m.in. z Rafałem Lewickim, menedżerem Artema Laguty. Nie zabraknie oczywiście pytań o nadchodzący weekend i Grand Prix w Toruniu, a także o jego pracę w teamie Rosjanina. Jaki wpływ na formę Laguty miał właśnie polski menedżer, który swego czasu pracował także u Tomasza Golloba? Czy przechodząc z Grudziądza do Wrocławia w przypadku Artema Laguty były jakieś obawy, szczególnie o atmosferę i pogodzenie roli trzech gwiazd w zespole? Marcin Musiał zapyta także, czy liderzy BETARD SPARTY Wrocław dzielą się między sobą nowinkami technologicznymi?

Kolejnym gościem Magazynu PGE Ekstraligi będzie Dominik Kubera. Marcin Musiał zapyta żużlowca MOTORU Lublin o jego słowa, które niedawno wypowiedział w magazynie nSport+, że odejście z Leszna było jego najlepszą decyzją. Dlaczego to była tak kluczowa zmiana dla 22-latka? Kubera podkreślał także, że bardzo pomógł mu prezes Jakub Kępa. Na czym polegała ta pomoc? Nie zabraknie także pytań o to, czy MOTOR czuje niedosyt po przegranym finale PGE Ekstraligi z BETARD SPARTĄ Wrocław i czy z Grigorijem Lagutą w składzie losy finału mogłyby się potoczyć inaczej. Marcin Musiał zapyta także, czy Kubera czuje się talizmanem na udział w finałach dla zespołu, którego barwy reprezentuje.

Trzecim gościem będzie Marcin Majewski – szef żużla w CANAL+. Oczywiście poruszony zostanie temat Gali PGE Ekstraligi, która odbędzie się w Warszawie 7 października. Marcin Musiał spróbuje dociec trochę szczegółów, kto poprowadzi uroczystość, jacy celebryci zaszczycą podsumowanie sezonu w PGE Ekstralidze.

Marcin Majewski będzie pytany także o – jego zdaniem – największego przegranego sezonu i cichego bohatera rozgrywek PGE Ekstraligi 2021. Panowie porozmawiają również o rekordzie oglądalności finału PGE Ekstraligi, jak to jest mierzone i skąd bierze się stale rosnące zainteresowanie najlepszą żużlową ligą świata.

Początek Magazynu w czwartek, 30 września, o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.