Magazyn PGE Ekstraligi: Buczkowski, Gajewski i Dryła gośćmi WP SportoweFakty (09.09.21, godz. 12:30)

Krzysztof Buczkowski (MOTOR Lublin) oraz Jacek Gajewski (ekspert nSport+) i Tomasz Dryła (komentator nSport+) będą gośćmi programu WP SportoweFakty. Początek zaplanowano na godz. 12:30.

Buczkowski będzie pierwszym gościem Magazynu PGE Ekstraligi. Żużlowiec MOTORU Lublin pokazał się z dobrej strony w pierwszym półfinałowym meczu w Gorzowie. Zdobył tam 8 punktów i dwa bonusy, walnie przyczyniając się do niespodziewanego zwycięstwa nad MOJE BERMUDY STALĄ. Dzięki temu to MOTOR jest bliżej finału i walki o złoty medal DMP. Zawodnik odpowie również na pytania dotyczące wyższej formy i tego, czemu lepiej czuje się na wyjazdach niż w meczach domowych. Rozwieje również wątpliwości na temat swoich motocykli i opowie o przygotowaniach do rewanżu z wicemistrzem Polski.

Kolejnym gościem Magazynu będzie Jacek Gajewski, który opowie o przygotowaniu nawierzchni na półfinałowe mecze PGE Ekstraligi. Gajewski mówić będzie też o klubach, które nie awansowały do fazy play-off.

Na koniec w Magazynie PGE Ekstraligi gościć będzie dziennikarz i komentator nSport+ Tomasz Dryła, który nie ukrywa tego, że jest kibicem Motoru. I właśnie tego klubu dotyczyć będzie rozmowa. Dryła mówić będzie o cenach biletów na półfinał. Zapytany zostanie o nastroje panujące w Lublinie: czy ewentualny awans do finału będzie już okazją do wielkiej fety.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 9 września, o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.