Magazyn „Bez Hamulców” z udziałem Thomsena i Śledzia (25.06.2020, godz. 12:00)

W czwartek kolejny odcinek magazynu „Bez Hamulców”. Gośćmi Dariusza Ostafińskiego będą Anders Thomsen (MOJE BERMUDY Stal Gorzów), Dariusz Śledź (trener BETARD Sparty Wrocław), Piotr Więckowski (wiceprezes Motoru Lublin) oraz Rafał Dobrowolski (rzecznik FOGO Unii Leszno). Początek magazynu LIVE o godz. 12:00.

Odcinek transmitowany będzie na sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na stronę wp.pl.

Po dwóch kolejkach MOJE BERMUDY Stal Gorzów nie zanotowały jeszcze na swoim koncie zwycięstwa. Przed podopiecznymi Stanisława Chomskiego wyjazd do Rybnika. Nikt nie dopuszcza do siebie czarnego scenariusza, ale gdyby i tam gorzowianom powinęła się noga, w klubie może dojść do trzęsienia ziemi. Prezes Marek Grzyb i jeden z jego poprzedników Władysław Komarnicki zachowują na razie względny spokój i jako jeden z głównych powodów niepowodzeń podają nieudane ZZ-etki i brak kontuzjowanego Nielsa Kristiana Iversena.

W czwartek w programie na żywo naszym gościem będzie ten, do którego obok Bartosza Zmarzlika pretensji powinno się mieć najmniej – Anders Thomsen. Nie uznający straconych pozycji duński dynamit opowie nam o swoich wrażeniach po starcie rozgrywek. Dostaniemy odpowiedzi na pytania, co się stało ze Stalą po pierwszej serii meczu w Lublinie, gdy zespół nagle posypał się jak domek z kart. Czy rzeczywiście powrót rodaka do składu zbawi drużynę i pozwoli wrócić gorzowianom na zwycięski szlak.

Do tworzonego we współpracy ze PGE Ekstraligą magazynu zaproszenie przyjął Dariusz Śledź. Menedżer wicemistrzów Polski z Wrocławia, po poniedziałkowym zderzeniu z leszczyńskim walcem, niewykluczone, że wpadnie niedługo w kompleks FOGO Unii. Szkoleniowiec BETARD Sparty Wrocław siedzi na beczce prochu. Sen z powiek spędza mu kiepska forma Maxa Fricke’a i brutalne zderzenie z najlepszą ligą świata Daniela Bewley’a. Jeśli dołożymy do tego fakt, że każdej chwili może wypaść Maksym Drabik, w stolicy Dolnego Śląska będą obgryzać paznokcie, jak te dziury połatać.

Na linii będą też rzecznik prasowy FOGO Unii Leszno Rafał Dobrowolski i wiceprezes Motoru Lublin Piotr Więckowski. W loży prasowej dziennikarz ELEVEN SPORTS – Marcin Kuźbicki i redaktor WP Sportowe Fakty – Kamil Hynek.