Magazyn Bez Hamulców: Kędziora, Kubera i Zengota gośćmi (11.06.2020, godz. 12:00)

WP Sportowe Fakty, we współpracy z PGE Ekstraliga, przygotowała nowe wydania magazynu Bez Hamulców. Emisja pierwszego w tym roku wydania w czwartek o godz. 12:00. Gośćmi Dariusza Ostafińskiego przed inauguracją będą: Lech Kędziora (PGG ROW Rybnik), Dominik Kubera (FOGO Unia Leszno) i Grzegorz Zengota (Motor Lublin).

Pandemia wirusa COVID-19 skutecznie storpedowała planowany na początek kwietnia start PGE Ekstraligi. Stare polskie porzekadło mówi, że co się odwlecze to nie uciecze i dwa miesiące później, w drugi weekend czerwca będziemy mogli wreszcie odetchnąć z ulgą. Zawodnicy wracają do ligowego ścigania! W piątek i niedzielę uroczysta inauguracja sezonu 2020. Gospodarzami pierwszych meczów będą BETARD Sparta Wrocław, ELTROX Włókniarz Częstochowa, PGG ROW Rybnik i MOJE BERMUDY Stal Gorzów. Jeszcze bez kibiców na trybunach.

Gośćmi Dariusza Ostafińskiego będą trener beniaminka PGG ROW-u RybnikLech Kędziora, podstawowy junior mistrzów Polski z Leszna Dominik Kubera i kontuzjowany żużlowiec Motoru LublinGrzegorz Zengota.

Zengota opowie o przebiegu leczenia, całej serii operacji, żmudnej rehabilitacji, a na koniec spróbuje określić, kiedy można się spodziewać jego powrotu na tor. Kubera przybliży tematy związne z Emilem Sayfutdinovem i Piotrem Pawlickim oraz trenerze Piotrze Baronie. Skoro już o Hampelu mowa, Kędziora zdradzi coś zaskakującego na temat zawodnika w kontekście niedoszłego transferu do Rybnika.

Program oglądać można na stronie WP Sportowe Fakty oraz TUTAJ.