Magazyn „Bez Hamulców”: Dudek, Turowski, Dowhan i Czarnecki gośćmi (02.07.2020, godz. 12:00)

W czwartek (2 lipca) od godz. 12:00 startuje kolejne wydanie magazynu WP Sportowe Fakty. Gośćmi Dariusza Ostafińskiego będą żużlowcy Patryk Dudek i Marcin Turowski, a także Robert Dowhan (senator) i Ryszard Czarnecki (poseł).

Odcinek transmitowany będzie na sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na stronę wp.pl.

W niedzielę interesująco zapowiadające się starcie BETARD Sparty Wrocław z RM SOLAR Falubazem Zielona Góra. Oba zespoły spisują się na początku sezonu w kratkę. Zawody będą zawierały drobny smaczek i podtekst, który zostanie we współtworzonym ze PGE Ekstraligą programie.

Atmosferę przed tą batalią podgrzeją – poseł PiS Ryszard Czarnecki oraz Robert Dowhan – senator z ramienia z Koalicji Obywatelskiej. Kto wyjdzie cało z tej politycznej debaty na żużlowym szczycie. Będzie szansa do wbicia sobie paru szpilek, szermierki słownej na wysokim poziomie, przedstawienia konkretów, dlaczego dana drużyna znajdzie się wyżej na koniec rozgrywek.

W kąciku taktycznym Sławomira Kryjoma zastąpi tym razem Jacek Frątczak. W loży prasowej obecna będzie delegacja WP Sportowe Fakty – Jakub Czosnyka i Kamil Hynek.

Nie zabraknie także żużlowców. Gośćmi będą Patryk Dudek i Marcin Turowski. Zawodnik RM SOLAR Falubazu odpowie, czy nie zabiło mu mocniej serce, kiedy w decydującym biegu spotkania z MRGARDEN GKM Grudziądz lepiej spod taśmy wyszła para gości.

Wydaje się, że po odejściu na emeryturę tunera Jana Anderssona były wicemistrz świata ciągle szuka mechanika, który w stu procentach spełni jego oczekiwania i będzie godnym zastępcą Szweda. 28-latek nie potrafi ustabilizować formy i zdarzają mu się duże dysproporcje punktowe. W międzyczasie w jego warsztacie pojawiały się silniki m.in. Joachima Kugelmanna i Ashleya Hollowaya, ale to ciągle nie było to.