PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Madsen jeździ w Częstochowie, promuje Wejherowo

Leon Madsen występujący na co dzień w zespole foBET Włókniarza Częstochowa podpisał porozumienie z Prezydentem Wejherowa w sprawie promocji miasta. Taką informację podał portal wejherowo.pl. Umowa opiewa na kwotę 20 tys. zł i obowiązuje do czerwca 2018 roku.

Gratuluję Panu i życzę wielu sukcesów – powiedział prezydent ściskając dłoń żużlowca – czytamy na wejherowo.pl. – Kiedy zakładam kask i siadam na motocykl, liczy się tylko walka o zwycięstwo – powiedział z kolei Leon Madsen.

Podpisana umowa zobowiązuje zawodnika do sportowej promocji miasta Wejherowa. Umowa zobowiązuje również do umieszczenia logo miasta wraz z napisem wejherowo.pl na ubraniach i busie.

Madsen od 4 lat mieszka w Wejherowie i zamierza związać się z tym miastem na stałe. Tutaj bowiem mieszka jego narzeczona Magda Bradtke. Poznali się, gdy pracowała w klubie GKS Wybrzeże. Wówczas przeprowadził się do Polski i zamieszkał w Wejherowie, które bardzo mu się podoba ze względu na dużą ilość zieleni i parków. Lubi biegać, trenować na siłowni, grać w tenisa i w golfa, co w Wejherowie ma dosłownie pod ręką. Chętnie bywa z narzeczoną w Filharmonii Kaszubskiej.

Fot. Arkadiusz Buczyński