Leszczyńskie „eMikołajki” dla najmłodszych kibiców

Fot. Przemysław Gąbka

„Biało-niebieskie Mikołajki” to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz leszczyńskich imprez. W latach ubiegłych FOGO Unia Leszno, w ramach mikołajek, spotykała się z wychowankami domów dziecka, odwiedzała dziecięcy oddział w miejscowym szpitalu, spotykała się z kibicami. Niestety obecne realia nie pozwalają na realizacje takiego planu.

Bieżący rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Niestety pandemia i obostrzenia z nią związane, nie pozwalają na zrealizowanie „Biało-niebieskich Mikołajek” tak, jak w latach poprzednich. FOGO Unia Leszno chce, aby ten przedświąteczny czas był wyjątkowy przede wszystkim dla najmłodszych kibiców. Równocześnie pamięta o tych nieco starszych. Jak to możliwe?

eMikołajki z Unią Leszno 🎅🎁🌲⚪🔵👫Dochód z licytacji będzie przeznaczony na Dom Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny w…

Posted by Unia Leszno on Friday, November 27, 2020

Drużyna mistrzów Polski zorganizowała „eMikołajki”, polegające na licytacjach. Klub na profilu na Facebooku zaprezentował kilka zestawów interesujących gadżetów m.in. kevlar Piotra Pawlickiego, koszulki z autografami, kalendarze, plastrony i wiele innych. Każdy zestaw gadżetów jest dokładnie opisany oraz podano jego cenę wywoławczą. Zainteresowani kibice mogą składać swoje oferty pod postem. Zebrane pieniądze zostaną przekazane wychowankom Domu Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny w Lesznie. Satysfakcja dla licytującego, radość dla młodszego.

eMikołajki z Unią Leszno trwają w najlepsze🎅🎁🌲⚪🔵Cały czas trwają licytacje gadżetów #KSUL z których dochód…

Posted by Unia Leszno on Saturday, November 28, 2020

Martyna Wolnik