Leon Madsen na 3 lata w Częstochowie. Kolejny sezon Jepsena Jensena w Zielonej Górze

Fot. Tomasz Kudala
Fot. Tomasz Kudala

Zespoły forBET Włókniarza oraz STELMET Falubazu  oficjalnie potwierdziły kolejnych zawodników na sezon 2020 PGE Ekstraligi. Na 3 następne lata z klubem z Częstochowy związał się Leon Madsen. Z kolei Michael Jepsen Jensen w zielonogórskiej drużynie spędzi trzeci sezon.

Leon Madsen do końca 2022 roku będzie jeździć w forBET Włókniarzu Częstochowa. Duńczyk jest zdecydowanym liderem zespołu, co ponownie potwierdził w minionym sezonie, wygrywając klasyfikację indywidualną (średnia 2.443/bieg). Swoją formę potwierdził także w startach w cyklach FIM SGP, gdzie zdobył srebrny medal i przegrał tylko z Bartoszem Zmarzlikiem, oraz w SEC – tam sięgnął po brązowy medal.

Kapitan zostaje z nami❗ Leon Madsen podpisał nowy kontrakt i przez 3️⃣ kolejne sezony reprezentować będzie barwy…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Sobota, 9 listopada 2019

Ogłaszanie składu kontynuuje STELMET Falubaz Zielona Góra. W zespole na kolejny sezon pozostanie Michael Jepsen Jensen, który był jednym z najmocniejszych ogniw drużyny w PGE Ekstralidze. Duńczyk ze średnią 1.779 zajął dopiero 23. miejsce, jednak w wielu momentach seoznu udowadniał swoją wartość.

Po tym sezonie mamy dobre podstawy, aby zbudować coś fajnego. Każdy z nas zna się lepiej i to może okazać się kluczowe. Oczywiście, mamy w drużynie nowych zawodników, ale łatwo dopasują się oni do drużyny. Wierzę, że w sezonie 2020 możemy być nawet silniejsi – powiedział Michael Jepsen Jensen dla zuzel.falubaz.com.