Krzysztof Cegielski ponownie zostanie ojcem!

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Krzysztof Cegielski oraz jego żona Justyna ogłosili, że zostaną po raz drugi rodzicami. Radosne nowiny pojawiły się podczas wywiadu pary dla TVP Sport. – Tak się potoczyło, że zaczęłam grać i bardzo szybko skończyłam. Nie przez kontuzję, ale przez piękną sytuację, ponieważ jestem w ciąży – powiedziała Justyna Żurawska-Cegielska.

Oprócz wiadomości od rodziców, pojawiły się tematy związane z dalszą karierą koszykarki. Justyna Żurawska-Cegielska została asystentką trenera w krakowskim klubie, o czym opowiedziała w rozmowie z Sylwią Dekiert. Nie zabrakło także rozmowy o życiu w innych miastach, podczas gdy żona Krzysztofa grała m.in. w Bydgoszczy czy we Francji.

Cegielski opowiedział także o postępach w rehabilitacji i powodach przejścia ponownie na wózek inwalidzki. – Im większa aktywność Otylki (córka Krzysztofa, przyp. red), tym ja bardziej przysiadałem, żeby za nią nadążyć. Nie przeszkadza mi to jednak, aby utrzymać swoją dobrą formę. Wirus bardzo szkodzi, bo pozamykane są baseny i inne miejsca, gdzie można było ćwiczyć, ale radzimy sobie – wyjaśnił były żużlowiec.

Cały wywiad dostępny jest TUTAJ.