Krzysztof Buczkowski i Mateusz Cierniak w Motorze Lublin!

Z użyciem helikoptera i z udziałem Kabaretu Ani Mru Mru, Tomasza Dryły oraz cytatami znanymi z kultowego polskiego filmu „Killer-ów dwóch” – tak Motor Lublin zaprezentował nowych zawodników. Do składu na sezon 2021 PGE Ekstraligi dołączyli Krzysztof Buczkowski oraz Mateusz Cierniak.

Buczkowski przyszedł do lubelskiego zespołu z MRGARDEN GKM Grudziądz, by odbudować formę po nieudanym sezonie. Z kolei 18-letni Cierniak wzmacnia formację młodzieżową klubu. Junior jest wychowankiem Unii Tarnów, w której ostatnio stanowił mocny punkt.

W materiale wideo, Motor Lublin zaprezentował także nowe kevlary. Jeden znany jest już kibicom – to czarny kombinezon z dodatkami niebieskiego, w którym zawodnicy występowali w tym roku. Drugi z kolei to ten sam wzór, jednak czerń została zastąpiona bielą. Szósty zespół minionego sezonu najlepszej żużlowej ligi świata jest pierwszym zespołem, który przygotował dwa komplety meczowe.

05.11.2020 – "Wylądowali!" Kolejne transfery sezonu 2021

WELCOME TO LUBLIN❗ 💛🐐💙 To już oficjalne – Krzysztof Buczkowski i Mateusz Cierniak Racing #842 dołączają do ekipy Motoru Lublin w sezonie 2021.Mamy nadzieję, że zarówno Wy jak i Wasze motorros będą się czuć na Z5 jak w domu. 🤗Serdecznie dziękujemy niezastąpionemu kabaretowi Ani Mru-Mru za grę aktorską na najwyższym poziomie oraz firmie Horizon Air Services za użyczenie helikoptera i transport naszych koziołków na Stadion Żużlowy Motor Lublin, Al.Zygmuntowskie 5 LublinNo i oczywiście Tomasz Dryła Motogamia – Drylson, obiecujemy – następnym razem rola pierwszoplanowa jest Twoja!Miasto LublinPerłaLW BogdankaLubelskieGrupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.Speedway Ekstraliga

Posted by Speedway Motor Lublin on Thursday, November 5, 2020