Krystian Pieszczek gościem w MRGARDEN GKM Grudziądz!

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Powrót po latach stał się faktem! Krystian Pieszczek zasili szeregi MRGARDEN GKM Grudziądz w sezonie 2020. Żużlowiec będzie pełnił rolę „gościa”. Pieszczek będzie miał możliwość startów w grudziądzkich barwach po dwóch latach przerwy.

Krystian Pieszczek karierę zaczynał w Wybrzeżu Gdańsk, z którego w 2015 przeniósł się do klubu z Zielonej Góry. Przez dwa lata występował tam jako junior, a w 2017 zamienił zielonogórskie klimaty na Grudziądz. Po dwóch sezonach występów w MRGARDEN GKM, powrócił do Zdunek Wybrzeża.

– Podpisaliśmy dziś umowę na starty Krystiana Pieszczka w naszej drużynie. Słabe wyniki polskich seniorów wymusiły na nas poszukanie zawodnika, który mógłby pomóc nam w dalszej części sezonu. Krystian jest w dobrej dyspozycji, co potwierdzają jego wyniki na pierwszoligowych torach. Będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już w piątek i zadebiutuje w meczu w Rybniku. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie skreślamy naszych krajowych zawodników i cały czas wierzymy w odbudowę ich formy – powiedzieć prezes klubu Marcin Murawski dla gkm.grudziadz.net.