Kontuzja Oskara Hurysza podczas treningu

Fot. Patryk Kowalski

Podczas poniedziałkowej sesji treningowej junior MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Oskar Hurysz zaliczył niefortunny upadek w wyniku czego doznał złamania lewego obojczyka. W środę Oskar przejdzie zabieg jego zespolenia. Po konsultacjach lekarskich klub z Gorzowa poinformuje ile potrwa przerwa w startach zawodnika.

Choć jesteśmy dopiero u progu sezonu, a na wielu torach odbywają się indywidualne sesje treningowe, to nie brakuje w nich upadków. Z nawierzchnią zapoznali się już m.in. Peter Kildemand czy Piotr Protasiewicz, a w poniedziałek Oskar Hurysz. Niestety, ale w przypadku juniora skończyło się kontuzją. MOJE BERMUDY STAL Gorzów poinformowała, iż na skutek kraksy doznał on złamania lewego obojczyka i w środę przejdzie zabieg jego zespolenia. Do momentu upadku Oskar prezentował się bardzo dobrze na torze, osiągał niezłe czasy, a jego ambicja i wola walki zrobiła na całym gorzowskim zespole bardzo pozytywne wrażenie. Oskarowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Podczas dzisiejszej sesji treningowej junior Moje Bermudy Stali Gorzów Oskar Hurysz zaliczył niefortunny upadek w wyniku…

Posted by Stal Gorzów on Monday, March 21, 2022