Konferencje przed meczami #LUBGRU i #WROLES

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

22 i 24 kwietnia odbędą się mecze w ramach 3. rundy DMP. Tuż przed nimi kluby gospodarzy tych spotkań zaplanowały konferencje prasowe. W najbliższą środę (20 kwietnia) o godz. 13:30 odbędzie się konferencja przed meczem #LUBGRU, natomiast konferencja przed spotkaniem #WROLES zaplanowana jest również na środę na godz. 18:00.

Konferencja prasowa przed meczem MOTOR Lublin – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz odbędzie się w środę, 20 kwietnia o godzinie 13:30. Konferencja będzie transmitowana na żywo na profilu facebookowym MOTORU Lublin. Udział w konferencji wezmą: Maciej Kuciapa oraz Wiktor Lampart. Pytania można zadawać za pośrednictwem serwisu Accredito.

Z kolei konferencja prasowa przed meczem BETARD SPARTA Wrocław – FOGO Unia Leszno odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:00. Konferencja będzie dostępna online w biurze prasowym w Accredito. Pytania można zadawać z wykorzystaniem formularza dostępnego na stronie konferencji w środę, 20 kwietnia w godzinach 13:00-15:00. Udział w konferencji wezmą trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź oraz junior Drużynowych Mistrzów Polski, Bartłomiej Kowalski.