Konferencje przed meczami #GRUCZE i #TORLES

Fot. Marcin Kubiak

17 i 19 czerwca odbędą się mecze 9. rundy PGE Ekstraligi. Tuż przed nimi kluby gospodarzy tych spotkań zaplanowały konferencje prasowe. W najbliższy czwartek (16 czerwca) o godz. 12:00 odbędzie się konferencja przed meczem #GRUCZE, natomiast konferencja przed spotkaniem #LESTOR zaplanowana jest na piątek (17 czerwca) na godz. 12:00.

Konferencja prasowa przed meczem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa odbędzie się w czwartek, 16 czerwca o godzinie 12:00. Udział w konferencji wezmą trener Janusz Ślączka oraz junior grudziądzkiej drużyny, Kacper Warduliński. Pytania można zadawać za pośrednictwem serwisu Accredito do czwartku, 16 czerwca do godz. 10:00.

Z kolei konferencja prasowa przed meczem FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – FOGO UNIA Leszno odbędzie się 17 czerwca o godzinie 12:00.  Uczestnikami konferencji będą dyrektor sportowy Krzysztof Gałańdziuk oraz zawodnik Patryk Dudek. Pytania można zadawać za pośrednictwem serwisu Accredito do czwartku, 16 czerwca do godziny 23:00.