Konferencje prasowe przed meczami #GRUGOR i #TORLUB

Fot. Marcin Karczewski

W dniach 29 kwietnia i 1 maja odbędą się mecze w ramach 4. rundy PGE Ekstraligi 2022, w których ZOOLESZCZ GKM Grudziądz podejmie na własnym torze MOJE BERMUDY STAL Gorzów oraz FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń zmierzy się z MOTOREM Lublin. Konferencję prasową przed meczem #GRUGOR zaplanowano na środę (27 kwietnia) na godz. 15:00, natomiast konferencja przed spotkaniem #TORLUB odbędzie się w piątek (29 kwietnia) o godz. 13:00.

Konferencja prasowa przed meczem #GRUGOR będzie dostępna online w biurze prasowym w Accredito. Pytania można zadawać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie konferencji w serwisie Accredito do 27 kwietnia (środa) do godz. 14:00. Udział w konferencji wezmą trener ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Janusz Ślączka oraz żużlowiec, Przemysław Pawlicki.

Z kolei konferencja przed spotkaniem #TORLUB odbędzie się w piątek (29 kwietnia) o godz. 13:00, natomiast pytania można zadawać za pomocą formularza znajdującego się na stronie konferencji do 28 kwietnia (czwartek) do godz. 16:00.