Komunikat dotyczący biletów na 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski

Fot. Marcin Karczewski

W tym sezonie kibice ponownie będą mieli możliwość zobaczyć zawodny rangi mistrzostw Świata we Wrocławiu. Na 30 i 31 lipca zaplanowane są dwie rundy FIM SGP na Stadionie Olimpijskim. BETARD SPARTA przekazała informacje, dotyczące biletów na oba wydarzenia.

Runda 3. (30 lipca 2021)

W najbliższy czwartek, 1 lipca o godz. 14.00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na 30 lipca, dla kibiców z grupy Najwierniejsi 2020. W piątek, 2 lipca o 14.00 rozpocznie się przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów na mecze BETARD SPARTY na Stadionie Olimpijskim.

Sprzedaż otwarta ruszy we wtorek, 6 lipca o godz. 14.00. Cennik jest dostępny w zakładce “Cennik” na stronie bilety.wts.pl

Runda 4. (31 lipca 2021)

Na sobotnią odsłonę obowiązują bilety zakupione na imprezę, której pierwotnym terminem był 1 sierpnia 2020 roku.

Z uwagi na obecnie obowiązujące przepisy prawa, na imprezie 50% miejsc może być zajęte przez osoby niezaszczepione. W związku z tym do wszystkich posiadaczy biletów na to wydarzenie klub z Wrocławia zapytanie o dobrowolne oświadczenie o zaszczepieniu. W przypadku zebrania odpowiedniej liczby deklaracji osób zaszczepionych, rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie. Termin ewentualnego startu sprzedaży będzie podawany w kolejnych komunikatach.

Z uwagi na zapytania, uruchomiona zostanie możliwość przełożenia biletu z imprezy sobotniej na piątkową. Możliwość taka będzie w terminie od 5 do 6 lipca (od poniedziałku od godz. 14.00). W tym celu należy przejść normalną procedurę zakupu biletu i jako rodzaj biletu wybrać opcję “Wymiana biletu 1 zł”. Koszt wymiany to 1 złotych i oznacza, że wymienia się bilet sobotni na bilet piątkowy.

Jednocześnie wrocławski klub przypomina, że bilety są personalizowane i nie ma możliwości zmiany danych na bilecie. Nie jest prowadzony również zwrotów biletów.

Źródło: wts.pl