Kombinezon Zmarzlika, plastron Dudka i bluza Szczęsnego na licytacjach dla Tomasza Golloba

16 grudnia w bydgoskiej Hali Sportowo – Widowiskowej Łuczniczka odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej halowej „Gramy dla  Tomka”. Poprzedzą go liczne aukcje żużlowych gadżetów, które zawodnicy już przekazują organizatorom. Od 1 grudnia będzie można licytować bardzo ciekawe akcesoria żużlowe, a cały zysk z ich sprzedaży przekazany zostanie na konto Fundacji PZM, a tym samym na dalsze leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba.

Na kibiców, którzy pojawią się w bydgoskiej Łuczniczce także czekać będą atrakcje. Jedną z nich będzie loteria fantowa, w której każdy los coś wygra! Przekazując drobne datki, będzie można stać się posiadaczem ciekawych przedmiotów. PGE Ekstraliga na ten cel przekazała zegarek AZTORIN, który będzie najwartościowszym fantem, ale nikt z biorących udział w loterii nie powinien być rozczarowany, ponieważ każdy otrzyma nagrodę.

Upominek od Grega Hancocka, Bjarne Pedersena, Emila Sayfutdinova, Krystiana Pieszczka, Janusza Kołodzieja lub innych zawodników, a dodatkowo ponad 30 smyczy #SmakŻużla PGE Ekstraligi, czapki i koszulki najlepszej żużlowej ligi świata – to wszystko będzie można wygrać w loterii.

Na aukcjach internetowych już w grudniu pojawią się przekazane przez PGE Ekstraligę plastrony żużlowe z edycji 2018 PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi z autografami Bartosza Zmarzlika, Piotra Pawlickiego, Macieja Janowskiego, Nickiego Pedersena i Patryka Dudka.

Z plastronów, organizatorzy otrzymali od BSI również te, w których zawodnicy jeździli w zakończonym niedawno cyklu FIM Speedway Grand Prix. Na licytacji pojawią się plastrony Patryka Dudka i Bartosza Zmarzlika z autografami, Przemysława Pawlickiego i Macieja Janowskiego.

Ponadto Polski Związek Motorowy przekazał podwójne zaproszenie VIP GOLD na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Inne ciekawe gadżety: kombinezon SGP 2018 od Bartosz Zmarzlika z autografem, kask od Maksyma Drabika z autografem, bluza bramkarska Juventusu Turyn Wojciecha Szczęsnego z autografem od Marcina Feddka, kombinezon od Jarosława Hampela z autografem, kombinezon od Martina Vaculika z autografem, rakieta tenisowa z autografem od Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta, bluza teamowa od Krystiana Pieszczka, gogle od Grega Hancocka z autografem, gogle od Jasona Doyla.

Przypomnijmy, że organizatorami turnieju są byli mechanicy Tomasza Golloba: Rafał Lewicki, Janusz Borzeszkowski i Wojciech Malak.