Kolejna edycja biało-niebieskich Mikołajek z FOGO UNIĄ Leszno

Fot. Zuzanna Kloskowska

30 listopada rozpoczęły się tegoroczne licytacje w ramach „eMikołajek”, które ponownie zorganizowała FOGO UNIA Leszno. Przed laty żużlowcy biało-niebieskich spotykali się z dziećmi, lecz w ubiegłym roku, z powodu pandemii, format został nieco zmieniony. Nadal na akcji zyskują jednak najmłodsi.

Okolice Mikołajek, to w Lesznie od lat okres wzmożonej działalności FOGO UNII. Przed wybuchem pandemii, zawodnicy byli do dyspozycji najmłodszych kibiców. Dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z idolami oraz przybić piątkę czy zdobyć autograf. W tym roku po raz drugi z rzędu akcja została przeniesiona do Internetu i na social media leszczyńskiego zespołu.

Mikołajki z KSUL 🎅🎁🎄⬜🟦Licytacja 4 – Jason Doyle1. Osłona motocykla Jasona Doyle’a z autografem2. Plastron z finału…

Posted by Unia Leszno on Tuesday, November 30, 2021

Ponownie największym wygranym Mikołajek będą dzieci. Cały zysk z wylicytowanych pakietów zostanie przeznaczony na Dom Dziecka w Lesznie. Kibice mają okazję do zdobycia cennych pamiątek i gadżetów związanych z klubem oraz poszczególnymi zawodnikami. Akcję „eMikołajki” wsparli m.in. Jason Doyle, Janusz Kołodziej czy Piotr Pawlicki. Wszystkie licytacje można znaleźć na profilu FOGO UNII Leszno.

Mikołajki z KSUL 🎅🎁🎄⬜🟦Licytacja 2 – Piotr Pawlicki1. Bluza z oficjalnej kolekcji Pawlicki Racing rozmiar S2….

Posted by Unia Leszno on Tuesday, November 30, 2021

Joachim Piwek