Kolacja z Bartoszem Zmarzlikiem do wylicytowania na WOŚP

LUBLIN 06.08.21 RUNDA 5. SPEEDWAY GRAND PRIX --- SPEEDWAY GRAND PRIX ROUND 5 LUBLIN DOMINIK KUBERA BARTOSZ ZMARZLIK FREDRIK LINDGREN FOT. ZUZANNA KLOSKOWSKA/400MM.PL

30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał WOŚP. W akcję włączyło się również wielu żużlowców występujących w PGE Ekstralidze. Jednym z nich jest dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik, który na licytację na WOŚP przekazał możliwość zjedzenia wspólnej kolacji, a także otrzymania zegarka marki Aztorin.

Indywidualny Mistrz Polski 2021, Bartosz Zmarzlik na 30. Finał WOŚP przekazał możliwość trzygodzinnego spotkania i zjedzenia wspólnej kolacji w jednej z gorzowskich restauracji. W ramach aukcji zwycięzca otrzyma także zegarek marki Aztorin. Termin kolacji i trzygodzinnego spotkania zostanie ustalony przez Bartosza Zmarzlika, po konsultacjach ze zwycięzcą licytacji.

W licytacji do tej pory udział wzięło 13 osób. Cena na razie osiągnęła 8022 złote. Do końca aukcji pozostało jeszcze 11 dni. Aukcja dostępna jest w tym TUTAJ.

Znów mam dla Was świetne informacje 🤩 Razem możemy pomóc w leczeniu wzroku wśród dzieci, grając już dziś wraz z Wielką…

Posted by Bartosz Zmarzlik #95 on Tuesday, January 25, 2022