Kluby PGE Ekstraligi pracują nad propozycjami dla kibiców

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Zgodnie z informacjami rządu, PGE Ekstraliga otrzymała zielone światło na powrót, jednak bez udziału publiczności. Ta sytuacja spowodowała, że kluby pracują nad rozwiązaniami dla fanów w kwestii karnetów oraz tzw. „wirtualnych biletów”.

Większość klubów PGE Ekstraligi opracowuje działania i propozycje dla kibiców, przede wszystkim osób, które zakupiły karnety przed sezonem 2020. Niebawem więcej informacji przekażą FOGO Unia Leszno, BETARD Sparta Wrocław, Falubaz Zielona Góra, MOJE BERMUDY Stal Gorzów, MRGARDEN GKM Grudziądz i ELTROX Włókniarz Częstochowa, który zachęca również do wsparcia klubu poprzez „wirtualne bilety”, nad którymi prace trwają.

Przyjaciel Eltrox Włókniarza Częstochowa Ireneusz Bieleninik z niecierpliwością czeka na nowy sezon i już dziś zachęca…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Niedziela, 26 kwietnia 2020

Prezes ROW-u Rybnik, Krzysztof Mrozek, w imieniu całego klubu zaapelował kibiców o zatrzymanie zakupionych karnetów, co będzie duża pomocą dla rybnickiego beniaminka. – Nie ma co ukrywać, czeka nas sezon bez precedensu. Sezon, który damy radę przeżyć i przetrwać, ale pod warunkiem, że znajdziemy zrozumienie w oczach naszych kibiców. Apelujemy do nich i prosimy: nie oddawajcie zakupionych wcześniej karnetów. Niech będą one Waszym ogromnym wkładem w ratowanie klubu, jego legendy – powiedział sternik klubu. ROW Rybnik wypuścił specjalny materiał wideo skierowany do kibiców.

Z kolei Motor Lublin przedstawił już informacje dotyczące zakupionych karnetów na sezon 2020. Fani mogą skorzystać z trzech opcji: pozostawić karnety na sezon 2021 (zostaną przedłużone automatycznie), zamiana karnetu na klubową bluzę oraz 10% rabatu wraz z pierwokupem wejściówki całosezonowej na to samo miejsce na 2021 rok oraz całkowity zwrot zakupionego karnetu.

Szanowni Państwo,Na wstępnie pragniemy Państwa gorąco przeprosić za długi czas oczekiwania w sprawie informacji…

Opublikowany przez Speed Car Motor Lublin Poniedziałek, 27 kwietnia 2020