Kluby eWinner 1. LŻ z negatywnymi wynikami testów

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Przedsmak sezonu czuć z każdym dniem coraz bardziej. Pierwszoligowe kluby nie zwalniają tempa, aby wszystko zostało doprecyzowane na czas. Najważniejszą chwilą były wtorkowe testy, jednak nie tylko to mogło przyciągnąć uwagę kibiców.

Zawodnicy, mechanicy, trenerzy i działacze klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej przeszli we wtorek testy na COVID-19. Przebadanych zostało około 500 osób, a wyniki okazały się być negatywne. Tym samym kluby mogą rozpocząć kolejny etap przygotowań do rozgrywek.

Dobra wiadomość płynie także z Bydgoszczy. Prezes klubu – Jerzy Kanclerz porozumiał się z Dawidem Lampertem, który wystąpi w roli gościa.

Klub z Gdańska udostępnił ciekawe zdjęcie Zbigniewa Bońka, tym samym przypominając o trwającej zbiórce. Akcja ma na celu wsparcie funduszu drużyny.

Zbigniew Boniek – prezes PZPN gratulujemy właściwego wyboru 😁💪 Teraz pozostaje jeszcze kupić cegiełkę w akcji…

Opublikowany przez Wybrzeże Gdańsk Sobota, 27 czerwca 2020

Orzeł Łódź coraz bardziej tęskni za żużlowymi emocjami. Klub wrócił wspomnieniami do jednego z meczów, podkreślając, jak ważne jest wsparcie kibiców.

🔊 Hej hej Orzeł Łódź 🔊 Hej hej Orzeł Łódź❗️Takiej atmosfery na Moto Arena Łódź nam już brakuje 🦅 Wsparcie Kibiców to dla naszej drużyny zawsze ważna sprawa. I zawsze podkreślają to zawodnicy 🙂

Opublikowany przez KŻ Orzeł Łódź Sobota, 27 czerwca 2020

Dwóch zawodników eWinner Apatora Toruń wróci do najlepszej żużlowej ligi świata, gdzie wystąpią w roli gości. Klub nie ukrywa swego zadowolenia i liczy na dobre występy Australijczyków.

Oficjalnie: Chris Holder GOŚCIEM w WTS Sparta Wrocław ❗️ Powodzenia „Chrispy”! Trzymamy kciuki! ✊🏻✊🏻✊🏻🔥

Opublikowany przez Klub Sportowy Toruń Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Kolejny „Anioł” w roli gościa w Speedway Ekstraliga 😉✊🏻 Powodzenia Jack! Trzymamy kciuki ✊🏻

Opublikowany przez Klub Sportowy Toruń Środa, 1 lipca 2020

Krystian Pieszczek na jednym z treningów niefortunnie wyszedł spod taśmy i… Zaliczył dość groźnie wyglądający upadek.

Zawodnicy już wcześniej odbywali treningi na torze, przestrzegając reżimu sanitarnego. Jednak po negatywnych wynikach testów otrzymali zielone światło, które pozwoliło zacząć kolejne przygotowania na jeszcze większych obrotach.

Trening

Włącz dźwięk 🔈🔈🔈Deszcz trochę pokrzyżował nam plany, ale udało się zrobić kilka kółek.

Opublikowany przez Abramczyk Polonia Bydgoszcz Środa, 1 lipca 2020

Wiktoria Sztuka