Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi (nabór na sezon 2021)

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Rozpoczął się uzupełniający nabór na kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi. PGE Ekstraliga czeka na zgłoszenia nowych kandydatów przed sezonem 2021. Osoby aktywne w social mediach, chcące zobaczyć żużel z nieco innej strony, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 23 listopada.

Kolejna odsłona akcji adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem ekstraligowych. Wybrani zostaną przede wszystkim najaktywniejsi fani promujący rozgrywki na portalach społecznościowych, osoby pełne pomysłów i gotowe na nowe wyzwania. Swoje zgłoszenia należy wysłać droga mailową na adres [email protected] do 23 listopada. PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Czym zajmują się Ambasadorzy?Przede wszystkim dla wielu młodych osób to jest szansa, aby poznać środowisko żużlowe z innej strony, nie tylko z trybun. Co prawda sezon 2020 był szczególny ze względu na ograniczenia, ale w poprzednich latach wiele osób z tego środowiska rozpoczęło swoją przygodę z żużlem – mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. – Ten sport potrzebuje młodych ludzi, którzy rozpoczną od pierwszych wywiadów, tekstów czy zdjęć, a część z nich zostaje przy żużlu. Kilku naszych Ambasadorów trafiło do poważnych mediów lub zostało w klubach, gdzie mocno angażują się w pomoc przy organizacji zawodów czy też pełnią inne funkcje. Szukamy osób pełnoletnich, które są aktywne w social mediach, mają coś do zaprezentowania, marzą o czymś więcej, ale nie mają możliwości, żeby postawić ten pierwszy krok.

UWAGA: wyłącznie osoby pełnoletnie, warunkiem rozpatrzenia kandydatury jest przesłanie również próbnego tekstu na dowolny żużlowy temat lub innej swojej aktywności żużlowej lub pasji związanej z żużlem (np. rysunki, grafiki, zdjęcia, wideo itp.).

W zgłoszeniu należy koniecznie podać:

  • wiek
  • miasto, w którym będzie się działać
  • linki do swoich profili na prowadzonych portalach społecznościowych