Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi (nabór na sezon 2019)

Akcja pod nazwą „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi” trwa już trzy lata i będzie kontynuowana. PGE Ekstraliga czeka na zgłoszenia nowych kandydatów przed sezonem 2019. Osoby pełne pasji, aktywne w social mediach, chcące zobaczyć żużel z nieco innej strony, mogą zgłaszać swoje kandydatury.

Projekt cały czas doskonalimy i chcemy, aby dołączali do niego nowi kibice żużla. Cieszy, że osoby, które z nami współpracują rozwijają swoje talenty. Są wśród nich tacy kibice, którzy podjęli współpracę z różnymi mediami, stali się częścią portalu speedwayekstraliga.pl lub mocno zakotwiczyli w klubach – mówi Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

Kolejna odsłona akcji adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem beniaminka z Lublina. Wybrani zostaną przede wszystkim najaktywniejsi fani promujący rozgrywki na portalach społecznościowych, osoby pełne pomysłów i gotowe na nowe wyzwania. Swoje zgłoszenia należy wysłać droga mailową na adres [email protected] do końca października. PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

UWAGA: wyłącznie osoby pełnoletnie, warunkiem rozpatrzenia kandydatury jest przesłanie również próbnego tekstu na dowolny żużlowy temat.

Chcesz zobaczyć żużel z nieco innej strony? Umiesz robić ciekawe zdjęcia, potrafisz odnaleźć swoje miejsce w mediach społecznościowych, a może drzemią w tobie talenty dziennikarskie lub rysownicze? Masz skończone 18 lat? PGE Ekstraliga czeka na kolejnych kibiców, którzy chcą zostać jej ambasadorami!