Kibice mogą zaprojektować plastron RM SOLAR Falubazu Zielona Góra

Fot. Marcin Karczrewski

W ramach akcji „Ferie z Falubazem”, RM SOLAR Falubaz Zielona Góra stworzył okazję do stworzenia czego wyjątkowego. W trakcie przedsezonowych treningów, część żużlowców jeździ w specjalnych, treningowych plastronach. Kibice mogą zadecydować, jak one będą wyglądać.

Plastron to nieodłączny element każdego żużlowca. Jeszcze kilkanaście lat temu startowano w nich zarówno w turniejach indywidualnych, jak i meczach ligowych. Aktualnie w PGE Ekstralidze plastrony zostały zastąpione przez jednakowe kevlary, jednak nadal używane są one podczas pozostałych imprez, a także treningów.

W ramach akcji marketingowej, kibice RM SOLAR Falubazu Zielona Góra otrzymają szansę zaprojektowania plastronu, w którym żużlowcy będą jeździć podczas przedsezonowych treningów i sparingów.

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy pobrać wzór plastronu ze strony zuzel.falubaz.com, a następnie wydrukować go lub w programie komputerowym nanieść na nim wybrany przez siebie wzór lub inna grafikę. Forma wykonania projektu jest dowolna. Końcowy wzór plastronu należy przesłać na adres [email protected] (w formie skanu lub zdjęcia) lub osobiście dostarczyć do Sklepu Kibica, który znajduje się przy W69 w budynku klubowym do 17 stycznia 2021 roku.

Wszystkie plastrony zostaną zaprezentowane w specjalnej galerii na klubowym profilu na Facebooku. Spośród nadesłanych prac wybrana zostanie jedna, na podstawie której wyprodukowane zostaną tegoroczne plastrony drużyny. Jeden z egzemplarzy otrzyma autor zwycięskiego projektu.