Kasprzak, Krakowiak i Ślączka zostają w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

Fot. Radosław Kalina

Podczas piątkowego finału MPPK w Grudziądzu ogłoszono, że na kolejny rok w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM zostają Krzysztof Kasprzak i Norbert Krakowiak, a trenerem żółto-niebieskich nadal będzie Janusz Ślączka.

Jak informuje strona gkm.grudziadz.net, działacze szybko doszli do porozumienia z krajowymi seniorami. Wcześniej warunki nowego kontraktu uzgodnił Przemysław Pawlicki, a na kolejne dwa lata w Grudziądzu zostaje również tegoroczny lider zespołu – Nicki Pedersen. To początek budowy składu, który reprezentować będzie klub w PGE Ekstralidze w sezonie 2022.

Dla Kasprzaka połowa minionych rozgrywek była bardzo nieudana, przez co stracił miejsce w drużynie. Na szczęście na najważniejsze spotkania PGE Ekstraligi wrócił do wysokiej dyspozycji i wspomógł klub w realizacji celu, jakim było utrzymanie w najlepszej lidze świata. Krakowiak w sezonie 2022 wciąż będzie mógł pełnić rolę zawodnika U-24. W tym roku z każdym spotkaniem Norbert prezentował lepszą dyspozycję i pokazał potencjał, jaki w nim drzemie. Kolejne doświadczenia zbierać będzie w żółto-niebieskich barwach.

W zespole zostaje także trener. Janusz Ślączka wykonał plan, jaki był postawiony przed nim i utrzymał ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM w PGE Ekstralidze. Szkoleniowiec spędzi w Grudziądzu drugi sezon.

Źródło: gkm.grudziadz.net