Karnety forBET Włókniarza w sprzedaży stacjonarnej od 20 grudnia

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Już w piątek (20 grudnia) o godz. 9:00 w siedzibie klubu rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2020. Od najbliższego sezonu funkcjonować będzie sprzedaż biletów i karnetów na miejsca numerowane. Każdy kibic będzie miał możliwość zakupu karnetu na wybrane przez siebie miejsce.

Karnety do złożonych w siedzibie klubu zamówień będą do odbioru od 20 stycznia 2020 roku. Obecnie w zastępstwie za karnet będzie wydawany imienny voucher, na podstawie którego we wskazanym terminie odebrać będzie można karnet.

Karnety:

Karnet normalny – 240 zł

Karnet ulgowy – 180 zł – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.

Karnet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 10 zł – przysługuje dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna).

Karnet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 35 zł – przysługuje dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Karnet srebrny – 300 zł  (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

Karnet złoty VIP – 1950 zł – sprzedaż tych karnetów prowadzona będzie w siedzibie klubu od 7 stycznia 2020 roku.

Karnety obowiązują na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi w sezonie 2020, a także na zawody młodzieżowe i turnieje indywidualne organizowane przez PZM na stadionie SGP Arena Częstochowa.

Sprzedaż internetowa karnetów na sezon 2020 ruszy 7 stycznia.

Bilety:

Bilet normalny – 40 zł

Bilet ulgowy – 30 zł – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki

Bilet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 1 zł – przysługuje dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

Bilet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 10 zł – przysługuje dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Bilet srebrny – 50 zł (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

Więcej informacji TUTAJ