Kapitalne spotkanie w Zielonej Górze dla STELMET Falubazu!

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Niezwykle wyrównane i emocjonujące spotkanie na stadionie przy ul. Wrocławskiej 69 obejrzało 11 000 kibiców, gdzie STELMET Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44!

Bohaterem spotkania został Krzysztof Buczkowski, który zdobył 12 punktów w 6 startach. W obozie gospodarzy najlepiej punktował Martin Vaculik (11 pkt w 5 startach). Rajderem Meczu został kapitan grudziądzkiego zespołu.

To było ciężkie spotkanie. Przed meczem mówiliśmy, że nie ma łatwych spotkań. Jest teraz trend, że poziom się wyrównuje. Trzeba się cieszyć z wygranej. Cieszę się z każdego dobrego wyniku i tego, że jestem zdrowy i reszta też zdrowo wraca do domu – zaznaczył Vaculik na pomeczowej konferencji na antenie Eleven Sports 1.

Bardzo się cieszę z mojego wyniku, pracowaliśmy na to długo. Szkoda, że zabrakło dwóch punktów, jesteśmy co raz bliżej wygranej na wyjeździe. W STELMET Falubazie są mocni zawodnicy. Nasz skład krystalizuje się i powoli idzie do przodu. Jesteśmy młodym zespołem i chcemy wygrywać. Jeszcze pewnie napsujemy gdzieś krwi – powiedział Buczkowski.

Więcej o spotkaniu TUTAJ.